CW

Wersja CW The Flash zakończy swoją ostatnią emisję w lutym i będzie słodko-gorzka dla fanów, którzy mają problem z pożegnaniem. Ogłoszono, że dziewiąty i ostatni sezon serii Arrowverse będzie miał swoją premierę w sieci w środę, 8 lutego, gdzie doprowadzi do premiery Kung Fu w środku sezonu. Według TVLine dziewiąty sezon składa się z 13 odcinków.

W oświadczeniu prezes The CW ds. rozrywki, Brad Schwartz, powiedział: „Flash zostanie zapamiętany jako jeden z największych programów w historii The CW, a wszyscy zaangażowani w jego wspaniały dziewięciosezonowy bieg powinni być bardzo dumni. Zespół dostarczył epicki sezon finałowy, pełen zwrotów akcji, gościnnie występujących gwiazd i niespodzianek, które zachwycą każdego fana. Nadszedł czas, aby nadrobić zaległości i cieszyć się tą fantastyczną ostatnią jazdą u boku najszybszego człowieka na świecie”.

Dodatkowo sieć udostępniła również oficjalne streszczenie nowego sezonu. Dokucza „nowemu przeciwnikowi”, który wystawi Barry’ego Allena na ostateczną próbę, zanim Flash dobiegnie końca. Poniżej możesz przeczytać streszczenie.

„Po pokonaniu Reverse Flasha raz na zawsze, dziewiąty sezon The Flash rozpoczyna się tydzień później po ich epickiej bitwie, a Barry Allen (Grant Gustin) i Iris West-Allen (Candice Patton) ponownie łączą się i zbliżają do siebie bardziej niż kiedykolwiek Ale kiedy śmiertelnie niebezpieczna grupa Łotrzyków przybywa do Central City, prowadzona przez nowe, potężne zagrożenie, Flash i jego zespół… muszą ponownie przeciwstawić się niemożliwym przeciwnościom, aby uratować świat. Nowy, śmiercionośny przeciwnik pojawia się, by rzucić wyzwanie bohaterskiemu dziedzictwu Barry’ego Allena. I w swojej największej jak dotąd bitwie, Barry i Team Flash zostaną zepchnięci do granic możliwości, aby po raz ostatni ocalić Central City”.

Flash będzie miał właściwe zakończenie, ale fani nie są jeszcze gotowi

Flash - The CW CW

Niektórzy fani wyrażają swój smutek, że Flash dobiega końca, wspominając lata spędzone na oglądaniu serialu do tego momentu. Znalezienie daty na tablicy w ostatnim sezonie sprawia, że ​​fani czują się o wiele bardziej realnie.

Czytaj także  Winter TV Schedule 2023: What's Returning from Midseason Hiatus

„Źle się czuję… uderza teraz, kiedy ogłoszono datę” – mówi jeden z fanów.

Inny pisze: „Program niósł ze sobą moje dzieciństwo. Oglądałem go niezliczoną ilość razy. Będzie mi smutno, kiedy się skończy”.

I jak to ujął inny, „to będzie smutne, kiedy to się skończy, człowieku”.

Podczas gdy niektórzy fani mogli mieć nadzieję, że Flash powróci w sezonie 10, dobrą wiadomością jest to, że seria nie zakończy się niezadowalającym klifem. Po ogłoszeniu, że sezon 9 zakończy serial, gwiazda Grant Gustin odniósł się do wiadomości za pomocą filmu na Instagramie, w którym stwierdził, że zamierzają zakończyć serial na swoich warunkach, sugerując, że będą budować sposób na zamknij historię tak, jak uznają za stosowne.

„Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę zrobić to jeszcze raz, zakończyć na naszych warunkach” – mówi Gustin w filmie. „Zamierzam cieszyć się każdą minutą, jak tylko mogę i chciałem podziękować z całego serca za wsparcie programu i pozwolenie nam iść tak długo, jak to możliwe”.

Dodał: „Jeszcze raz dziękuję za wspieranie nas. Mam nadzieję, że spodoba ci się ten ostatni sezon. Wiem, że będę się dobrze bawić”.

Flash zadebiutuje w dziewiątym i ostatnim sezonie w The CW w środę, 8 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *