Warner Bros.

Wydaje się, że solowy film DC Ezry Millera The Flash był na horyzoncie od zawsze, ale w końcu nadszedł czas, aby film trafił do kin. Z tego powodu marketing w filmie wieloświatowym zaczyna dostarczać nowych spojrzeń na to, czego można się spodziewać po filmie, z których najnowszy wydaje się ujawniać pierwsze spojrzenie na „Dark Flash”, który pojawi się w historii.

Podczas gdy niektórzy kwestionują, czy którykolwiek z filmów DCU z 2023 roku naprawdę ma znaczenie, a James Gunn przygotowuje się głównie do ponownego uruchomienia serii, stało się jasne, że nie wszystkie obecne gwiazdy są przekształcane. Kilka miesięcy temu wydawało się niewiarygodne, że Miller może dostać drugą rundę jako The Flash, biorąc pod uwagę ich liczne starcia z prawem. Mimo to jesteśmy teraz w sytuacji, w której mogliby kontynuować jako Barry Allen poza tegorocznym filmem.

Teraz nowe spojrzenie na nadchodzącą linię zabawek dla Flasha dało spojrzenie na Batmana Michaela Keatona, a także Barry’ego Allena Millera, ale najbardziej interesujący jest Dark Flash, postać będąca demonicznym wariantem Flasha, a to jest po raz pierwszy ujawniono, że postać będzie częścią nadchodzącego filmu. Dark Flash, znany również jako Black Flash, był widziany w DC Comics jako „Flash Death”, który pojawia się, gdy czas Scarlet Speedsters na świecie dobiega końca, ale w innej iteracji był alternatywną wersją Wally’ego Westa. Seria Flash TV zawierała już iterację postaci, ale sposób, w jaki zostanie wykorzystany w filmie Flash, nie został jeszcze ujawniony.

Czy Mroczny Błysk DCU będzie czerpał z istniejącej historii DC?

Flasha i Batmana Zdjęcia Warner Bros

Jak w przypadku każdej adaptacji komiksu, istnieje duża szansa, że ​​fani komiksów nie zobaczą tej samej wersji Dark Flash, którą widzieli wcześniej. Jednak wydaje się, że Flash jest gotowy do zabawy z DCU, potencjalnie zmieniając go na zawsze, a to może oznaczać, że chętnie gra szybko i luźno z oczekiwaniami.

Czytaj także  Ant-Man and the Wasp: Quantumania Producer Reveals Why Kang Is a Greater Menace Than Thanos

Początkowo zgłaszano, że Flash był rodzajem miękkiego restartu serii DCU, jeszcze przed wstrząsem Warner Bros. Discovery, który doprowadził do mianowania Jamesa Gunna i Petera Safrana na szefów DC Studios. Chociaż wydawało się, że film był pierwotnie planowany jako sposób na wprowadzenie Michaela Keatona do DCU na przynajmniej krótką serię występów, wiele z tych dodatkowych ról zostało odrzuconych, w tym Batgirl i jego kamea Aquaman and the Lost Kingdom, który teraz ma zostać przejęty przez Bena Afflecka.

Co to oznacza dla bieżących historii DCU, może stać się jasne, gdy James Gunn ujawni pierwsze szczegóły dotyczące nowej listy projektów DC, które mają się wkrótce rozpocząć. W międzyczasie do premiery The Flash i Aquaman and the Lost Kingdom dołączy Shazam! Fury of the Gods i Blue Beetle to obecnie znana lista filmów, na które fani DC mogą czekać.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *