Zdjęcia Warner Bros

Po premierze pełnego akcji zwiastuna The Flash, który pojawił się w ten weekend, ujawniono szczegółowe streszczenie, które zawiera dalsze informacje dotyczące nadchodzącego mash-upu filmu DC. Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures nowe streszczenie ujawnia nieco więcej szczegółów na temat powrotu Michaela Shannona jako generała Zoda, początkowej misji Barry’ego dotyczącej podróży w czasie, i deklaruje, że Flash zresetuje wszechświat DC. Sprawdź streszczenie poniżej.

„Światy zderzają się we Flashu, gdy Barry używa swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie, aby zmienić wydarzenia z przeszłości. Ale kiedy jego próba uratowania rodziny nieumyślnie zmienia przyszłość, Barry zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której generał Zod powrócił, grożąc unicestwieniem, i nie ma superbohaterów, do których mógłby się zwrócić. To znaczy, chyba że Barry zdoła nakłonić zupełnie innego Batmana do wycofania się z emerytury i uratować uwięzionego Kryptończyka… choć nie tego, którego szuka. Ostatecznie, aby ocalić świat, w którym się znajduje, i powrócić do znanej mu przyszłości, jedyną nadzieją Barry’ego jest ściganie się o życie. Ale czy złożenie ostatecznej ofiary wystarczy, aby zresetować wszechświat?

Wyreżyserowany przez Andy’ego Muschiettiego na podstawie scenariusza Christiny Hodson, w filmie Flash występują Ezra Miller jako Barry Allen znany jako Flash, Ezra Miller jako kolejna wersja Barry’ego Allena znanego jako Flash, Sasha Calle jako Kara Zor-El znana jako Supergirl, Michael Shannon jako generał Zod , Ron Livingston jako Henry Allen, Maribel Verdú jako Nora Allen, Kiersey Clemons jako Iris West, Antje Traue jako Faora-Ul, Ben Affleck jako Bruce Wayne aka Batman i Michael Keaton jako Tim Burton jako Bruce Wayne aka Batman.

Flash Trailer ujawnia powrót Batmana Michaela Keatona

flash-keaton Zdjęcia Warner Bros

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów Flasha jest powrót Batmana i gwiazdy Batman Returns, Michaela Keatona, jako starzejącej się wersji Bruce’a Wayne’a. Rola, której aktor nie grał od ponad 30 lat. Pierwszy zwiastun The Flash, który ostatecznie został wydany w ten weekend w ramach Super Bowl Sunday, dał nam pierwsze spojrzenie na Powrót Batmana Keatona. A fani nie mogli się nacieszyć.

Czytaj także  Veteran Actor Vincent Cassel Reveals His Difficult Time Navigating His Character in The Shrouds

Po raz kolejny w gumowym kapturze i żółtym symbolu nietoperza na piersi, Keaton podchodzi do publiczności, by wymamrotać tę nieśmiertelną kwestię: „Jestem Batmanem”. To, co następuje, jest bez wątpienia tylko zapowiedzią tego, co ma nadejść z tego powrotu, gdy Mroczny Rycerz Keatona skacze na swoich wrogów, wysyłając ich z mieszanką wdzięku, łatwości i brutalności. Tak więc, chociaż jest to film Flash, możesz założyć się, że wiele osób ustawi się w kolejce, aby zobaczyć więcej Batmana.

Flash ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 16 czerwca, po wielu, wielu, wielu opóźnieniach na przestrzeni lat. Tak wiele, że Flash po raz pierwszy wrócił do produkcji już w 2015 roku. Mamy nadzieję, że warto było tyle czekać…

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *