W prawdziwym stylu Flasha nadchodzący film DC pojawi się nieco szybciej niż oczekiwano. Jeśli nie policzysz wszystkich opóźnień i odepchnięć, to znaczy. Podczas gdy premiera DC była początkowo zaplanowana na 23 czerwca 2023 r., Flash pojawi się teraz w kinach tydzień wcześniej, 16 czerwca 2023 r.

Oczywiście widzowie czekali zbyt długo, by zobaczyć, jak Flash prowadzi własną przygodę na dużym ekranie. Projekt filmu komiksowego był rozwijany już od późnych lat 80., a bardziej współczesna wersja DC Cinematic Universe cierpiała z powodu wszelkiego rodzaju odejścia reżysera, różnych opóźnień i kontrowersji wokół głównego aktora podczas burzliwej podróży do kin.

Flash ma być teraz kierowany przez filmowca It, Andy’ego Muschiettiego, i podobnie jak MCU zrobiło z takimi filmami jak Spider-Man: No Way Home i Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Flash wprowadzi widzów w multiwers DC. Film będzie inspirowany komiksem „Flashpoint”, a Barry Allen cofnie się w czasie, aby zapobiec morderstwu swojej matki. Niestety, jak to często bywa w przypadku igrania z czasem i wieloświatem, przyniesie to niezamierzone konsekwencje na jego osi czasu, a warianty znanych postaci zostaną wprowadzone w całej multiwersalnej przygodzie.

„To będzie ekscytujące. To znaczy, Warners zlecił nam zrobienie najlepszego możliwego filmu” — powiedział niedawno redaktor Flash, Paul Machliss, o wycieczce DC. „Nastąpił rozwój ze wspaniałą technologią, którą chciałbym by móc teraz o tym mówić, ale o tej porze w przyszłym roku, kiedy film się skończy, będziemy mogli przejść do dokładnych, skrupulatnych szczegółów. Ale to jest bardzo, bardzo ekscytujące iz przyjemnością mogę powiedzieć, że jesteśmy pierwszymi, na pewno w filmie tej skali, którzy to wykorzystali. Prawdopodobnie dlatego tak długo trwało ukończenie. Ale warto czekać, bo wygląda fantastycznie”.

Michael Keaton powraca jako Batman we Flashu

Warner Bros.

Czytaj także  Reese Witherspoon Still Has the Iconic Wedding Dress from Sweet Home Alabama

Jednym z wariantów, który ma zostać wprowadzony (a może powinien zostać ponownie wprowadzony?) jest Michael Keaton jako Bruce Wayne aka Batman. Oczekuje się, że Keaton odegra główną rolę we Flashu, a Barry Allen zwróci się do starzejącego się superbohatera o pomoc w umieszczeniu multiwersu z powrotem w pudełku i powrocie do domu.

Gwiazda Batmana z 1989 roku i jego kontynuacji Powrót Batmana z 1992 roku, Keaton ponownie wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza po trzech dekadach, a aktor jest równie podekscytowany, jak my wszyscy, widząc, jak wślizguje się z powrotem w gumowy kombinezon i pelerynę. „To było szokująco normalne. To było dziwne” – powiedział aktor o ponownym założeniu spiczastego kaptura. „Jak powiedziałem:„ Och, o tak, zgadza się ”. Ale także wtedy zaczynasz odgrywać sceny i było dużo wspomnień, wiele interesujących wspomnień zmysłowych”.

Wyreżyserowany przez Andy’ego Muschiettiego na podstawie scenariusza Christiny Hodson, w The Flash występują Ezra Miller jako Barry Allen aka The Flash, obok Ron Livingston jako Henry Allen, Michael Keaton jako Bruce Wayne aka Batman, Kiersey Clemons jako Iris West, Michael Shannon jako generał Zod, Sasha Calle jako Supergirl i Ben Affleck także jako Bruce Wayne aka Batman.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *