Zdjęcia Warner Bros

Marketing długo, długo wyczekiwanej wycieczki DCU, The Flash, w końcu się rozkręca. Po zwiastunie z tego weekendu, który pojawił się w ramach Super Bowl, opublikowano teraz kilka nowych plakatów z postaciami, które oferują bliższe spojrzenie na Ezrę Millera jako Barry’ego Allena aka The Flash, Sashę Calle jako Kara Zor-El aka Supergirl i Michaela Keaton jako Bruce Wayne aka Batman. Zobaczcie poniżej nowe plakaty, które pochodzą z oficjalnego konta The Flash na Twitterze.

Każdy plakat przedstawia jedno z głównych trio filmu w centrum uwagi i przedstawia zbliżenia postaci i super-kombinezonów, które będą nosić, próbując ponownie złożyć multiwers. „Worlds Collide” brzmi slogan na każdym plakacie, a zarówno Flash, jak i Supergirl przedstawiają szczególnie przejmujące postacie, ponieważ bez wątpienia zastanawiają się, od czego zacząć z bałaganem, który powstał.

O wiele bardziej pewny siebie wygląda jednak Batman Michaela Keatona, który patrzy prosto na nas, przybierając tę ​​klasyczną minę Keatona. Plakat daje nam znacznie wyraźniejsze spojrzenie na jego najnowszy kostium, który po raz kolejny zawiera jasnożółty symbol na środku. Wygląda też na to, że nawet po tylu dekadach nadal nie wymyślił, jak zrobić kaptur, który pozwala mu obrócić głowę.

Keaton jest gotowy do ponownego wcielenia się w rolę zarówno Bruce’a Wayne’a, jak i Batmana po ponad trzech dekadach. Mimo upływu czasu aktor był zaskoczony tym, jak dobrze pasuje peleryna i kaptur. „To było szokująco normalne. To było dziwne. Tak jak powiedziałem: „Och, o tak, zgadza się” – wyjaśnił Keaton. „Ale także wtedy zaczynasz odgrywać sceny i było dużo wspomnień, wiele interesujących wspomnień zmysłowych”.

Flash uwolni szaleństwo DC Multiverse

Flash Trailer Zdjęcia Warner Bros

Dzięki nowo wydanemu zwiastunowi, który fani nadal analizują w mediach społecznościowych, mamy teraz znacznie lepsze pojęcie o tym, czego możemy się spodziewać, gdy Flash pojawi się w kinach jeszcze w tym roku. Ujawniono również nowe, znacznie bardziej szczegółowe streszczenie filmu, które zawiera dalsze wskazówki i informacje dotyczące tego, w jaki sposób The Flash wykorzysta komiks Flashpoint jako inspirację.

Czytaj także  Adam Sandler zdobywa nagrodę Performer Tribute podczas 32. dorocznej gali Gotham Awards

„Światy zderzają się w „The Flash”, gdy Barry używa swoich supermocy, aby cofnąć się w czasie, aby zmienić wydarzenia z przeszłości. Ale kiedy jego próba uratowania rodziny nieumyślnie zmienia przyszłość, Barry zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której generał Zod powrócił, grożąc unicestwieniem, i nie ma superbohaterów, do których mógłby się zwrócić” – czytamy w nowym streszczeniu. „To znaczy, o ile Barry nie zdoła nakłonić zupełnie innego Batmana do wycofania się z emerytury i uratowania uwięzionego Kryptończyka… choć nie tego, którego szuka. Ostatecznie, aby ocalić świat, w którym się znajduje, i powrócić do znanej mu przyszłości, jedyną nadzieją Barry’ego jest ściganie się o życie. Ale czy złożenie ostatecznej ofiary wystarczy, aby zresetować wszechświat?

Wyreżyserowany przez Andy’ego Muschiettiego na podstawie scenariusza Christiny Hodson, w filmie Flash występują Ezra Miller, Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue i Michael Keaton. 16 czerwca 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *