Netflixa

Fani The Daily Show żegnają się z Trevorem Noah i chociaż program będzie ciemny przez resztę roku po jego odejściu, wiemy już, kto zastąpi go po rozpoczęciu nowego roku. Oficjalnie kurtyna Noah nastąpi wraz z odcinkiem 8 grudnia, a The Daily Show powróci 17 stycznia 2023 r. Jako stały gospodarz nie został jeszcze nazwany, różne nazwiska komediowe, wraz z korespondentami i współpracownikami The Daily Show , będą uzupełniane naprzemiennie.

Według Comedy Central, potwierdzone nazwiska, które będą gościnnymi gospodarzami nadchodzących odcinków, to Al Franken, Chelsea Handler, DL Hughley, Leslie Jones, John Leguizamo, Hasan Minhaj, Kal Penn, Sarah Silverman, Wanda Sykes i Marlon Wayans. Wkrótce zostaną ogłoszone dodatkowe szczegóły, chociaż sieć podjęła na razie decyzję o współpracy z gospodarzami-gościami.

„Wkraczając w ostatni tydzień Trevora, chcemy mu podziękować za jego liczne zasługi” — powiedział w oświadczeniu Chris McCarthy, prezes/dyrektor generalny Paramount Media Networks. spójrz w przyszłość, jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego wyobrażenia sobie jej z pomocą tej niesamowitej listy talentów i korespondentów wraz z niezwykle utalentowanym zespołem Daily Show”.

Komediowy zespół informacyjny serialu, który będziemy oglądać dalej, obejmuje Ronny’ego Chienga, Michaela Kostę, Desi Lydica, Dulce Sloan, Roya Wooda Jr., Lewisa Blacka i Jordana Kleppera. Jen Flanz jest showrunnerką, scenarzystką i producentem wykonawczym.

Trevor Noah odchodzi po siedmiu latach

Machający Trevor Noah Centrum Komedii

29 września Trevor Noah ogłosił w programie, że przygotowuje się do odejścia z pracy jako gospodarz po siedmiu latach. To była decyzja, o której nie powiedział nawet nikomu zaangażowanemu w program, zanim ogłosił to podczas kręcenia. Noah powiedział później THR, że chciał, aby moment, w którym to powiedział, był autentyczny, wyjaśniając, dlaczego zdecydował się ujawnić wiadomości w ten sposób.

„Powodem, dla którego zrobiłem to w ten sposób, jest to, że nie chciałem, aby ktokolwiek był osobą, która następnie mówi komuś innemu, która następnie mówi komuś innemu, która następnie mówi komuś innemu” – powiedział Noah. stworzyć rzecz. [The show] to miejsce, w którym jesteśmy razem, nasza przestrzeń, więc wydało mi się to najbardziej naturalnym sposobem, aby powiedzieć wszystkim w tym samym czasie”.

Czytaj także  Charles Kimbrough, Murphy Brown Star, Dies at 86

The Daily Show jest emitowany w dni powszednie o 23:00 ET/PT w Comedy Central. Odcinki są udostępniane następnego ranka do przesyłania strumieniowego w Paramount +. Program zostanie zawieszony po 8 grudnia i powróci 17 stycznia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *