CW

W poniedziałek The CW ujawniło kilka nowych szczegółów na temat tego, o czym będzie ostatni sezon Flasha. Sieć poinformowała również, że dziewiąty sezon serialu będzie miał swoją premierę 8 lutego 2023 roku. Produkcja 9. sezonu trwa obecnie w Vancouver i będzie liczył tylko 13 odcinków, co oznacza, że ​​sezon zostanie skrócony. CW po raz pierwszy wyemitowało The Flash 7 października 2014 r. Ponad 6,8 ​​miliona widzów ogółem obejrzało debiutancki odcinek serialu, który był najczęściej oglądanym programem telewizyjnym w historii sieci. Ponadto serial był nominowany do nagrody Primetime Emmy za wybitne efekty specjalne w 2015 roku i zdobył nagrodę People’s Choice Award dla ulubionego nowego dramatu telewizyjnego.

Według showrunnera Erica Wallace’a minęło dziewięć lat ekscytujących odcinków, w których Flash ocalił Central City w podróży pełnej serca, humoru i spektakli.

„Barry Allen dotarł do bramki startowej swojego ostatniego wyścigu. Tak wielu niesamowitych ludzi poświęciło swoje talenty, czas i miłość, aby co tydzień ożywiać ten wspaniały program. Tak więc, przygotowując się do uhonorowania niesamowitej spuścizny programu naszymi ekscytującego ostatniego rozdziału, chcę podziękować naszej fenomenalnej obsadzie, scenarzystom, producentom i ekipie na przestrzeni lat, dzięki którym The Flash stał się niezapomnianym przeżyciem dla widzów na całym świecie”.

Flash - The CW CW

W oficjalnym opisie serialu podano, że serial rozpocznie się tydzień po tym, jak Barry (Grant Gustin) i Team Flash pokonali Reverse Flasha (Tom Cavanagh). Równolegle Barry i Iris (Candice Patton) ponownie się łączą i zbliżają do siebie. Jednak w nadchodzących odcinkach pojawia się nowy, zabójczy przeciwnik, który rzuci wyzwanie heroicznemu dziedzictwu Barry’ego. Po raz kolejny bohaterowie muszą połączyć swoje siły przeciwko nowemu, niebezpiecznemu zagrożeniu, które prowadzi śmiercionośny gang łotrów w Central City. Wśród znanych postaci, które dołączą do ekipy Flasha w ostatnim sezonie, są Caitlin Snow (Danielle Panabaker), Cecile Horton (Danielle Nicolet), Allegra Garcia (Kayla Compton), Chester P. Runk (Brandon McKnight) i Mark Blaine (Jon Cor) .

Czytaj także  Disney+ Wonder Man: fabuła, obsada i wszystko inne, co wiemy

Próbując jeszcze raz ocalić Central City, Barry i Team Flash zostaną zepchnięci do granic możliwości w największej jak dotąd bitwie. Brad Schwartz, prezes CW, uważa, że ​​zakończenie Flasha powinno zostać zapamiętane jako jeden z największych programów CW i moment pełen dumy dla wszystkich zaangażowanych.

„Zespół dostarczył epicki ostatni sezon, pełen zwrotów akcji, gościnnych gwiazd i niespodzianek, które zachwycą każdego fana. Nadszedł czas, aby nadrobić zaległości i cieszyć się tą fantastyczną finałową jazdą u boku najszybszego żyjącego człowieka”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *