Lis

Będzie więcej sprzątania, które trzeba zrobić w Fox. Per Variety właśnie ogłoszono, że Sprzątaczka została oficjalnie przedłużona na sezon 3. Wraz z odnowieniem następuje zmiana w zespole kreatywnym, ponieważ Jeannine Renshaw dołączyła do serialu jako współprowadząca show, aby zastąpić wychodzącą Melissę Carter. Twórca serialu, Miranda Kwok, był współprowadzącym show z Carterem przez pierwsze dwa sezony i będzie kontynuował tę rolę wraz z Renshaw.

Odnosząc się do odnowienia, Michael Thorn, prezes ds. programowania scenariuszowego w Fox Entertainment, powiedział: „Po dwóch zapierających dech w piersiach sezonach jesteśmy podekscytowani tym, jak widzowie przylgnęli do tej niesamowitej historii. Obsada, na czele której stoi niezrównana Élodie Yung, wraz wraz z naszym genialnym zespołem kreatywnym i naszymi partnerami z Warner Bros. Television po mistrzowsku stworzyliśmy bardzo przekonujący, emocjonalny program, który daje perspektywę, której często nie widuje się w telewizji”.

„Sprzątaczka to porywająca i mistrzowska opowieść o matce, która zrobi wszystko dla swojego dziecka” — dodaje prezes i dyrektor generalny Warner Bros. Television Group, Channing Dungey. „Jestem podekscytowany, że możemy kontynuować odkrywanie świata Thony’ego w trzecim sezonie. Ogromne podziękowania dla naszych partnerów z Foxa za zapewnienie platformy, dzięki której ten serial mógł się rozwijać, dla Mirandy Kwok za stworzenie tak potężnej historii oraz dla Melissy Carter za jej przywództwo podczas pierwszych dwóch sezonów. Cieszymy się, że Jeannine Renshaw dołączy do zespołu kreatywnego i nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą, co Miranda i Jeannine przygotowali na sezon 3”.

Sprzątaczka ma powrócić

Zrzut ekranu Sprzątaczki Lis

Serial oparty jest na argentyńskim serialu La chica que limpia. Podąża za Yung jako Thony De La Rosa, byłym chirurgiem, który przyjmuje pracę jako sprzątaczka i lekarz w organizacji przestępczej, aby zapłacić za ratujące życie zabiegi medyczne jej syna. Oprócz Yunga w serialu występują także Adan Canto, Oliver Hudson, Martha Millan, Sebastien LaSalle, Valentino LaSalle, Sean Lew, Faith Bryant, Eva De Dominici i Naveen Andrews.

Czytaj także  Środa Netflixa ląduje zaskakująco na liście Rotten Tomatoes z premierami rodziny Addamsów

Kwok i Carter są producentami wykonawczymi serialu wraz z Rose Marie Vega, Paolą Suarez, Shayem Mitchellem, Davidem Deanem Portellim i Michaelem Offerem. Stewart Lyons, Joe Lotito i Michael Notarile produkują.

Drugi sezon Sprzątaczki zakończył się w grudniu, a wiadomości o jego przyszłości były od tego czasu niepewne. Serial przyciąga przyzwoitą oglądalność ze średnią 5,4 miliona widzów na odcinek, biorąc pod uwagę oglądanie na wielu platformach w sezonie 2. Sezon 3 nie ma jeszcze daty premiery w Fox.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *