Najlepsze wideo

Ogłoszono nominacje do Critics Choice Awards, a przebojowy serial o superbohaterach Amazona The Boys otrzymał jedną nominację. Antony Starr, który gra nikczemnego „bohatera” Homelandera, został nominowany do nagrody dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym. Ci, którzy obserwowali, jak Starr gra tę rolę do perfekcji w pierwszych trzech sezonach serialu, z których każdy spotkał się z wielkim uznaniem, nie będą zaskoczeni zasłużoną nominacją. Program reklamował również ukłon w poście w mediach społecznościowych.

Trudno powiedzieć, czy Starr odniesie zwycięstwo, ponieważ pełna lista nominowanych do nagrody dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym jest dość solidna. Wraz ze Starrem za The Boys, inni nominowani to Jeff Bridges za The Old Man dla stacji FX; Sterling K. Brown dla NBC This Is Us; Diego Luna za Andora z Disney+; Bob Odenkirk za serial AMC Zadzwoń do Saula; i Adam Scott za Severance Apple TV+.

Wcześniej Starr wygrał zarówno dla najlepszego aktora w serialu o superbohaterach, jak i dla najlepszego złoczyńcy w serialu na zeszłorocznych 1. Critics’ Choice Super Awards. The Boys zdobyli także nagrodę dla najlepszego serialu o superbohaterach, a Aya Cash (Stormfront) zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki w serialu o superbohaterach. Karl Urban (Billy Butcher) był nominowany wraz ze Starrem dla najlepszego aktora w serialu o superbohaterach.

Inne duże nagrody dla The Boys to duża wygrana na Saturn Awards. Był nominowany do wielu nominacji na innych galach rozdania nagród, takich jak MTV Movie & TV Awards i Primetime Emmy Awards, w tym ostatnim awansował do nagrody dla najlepszego serialu dramatycznego.

The Boys od samego początku spotykali się z dużym uznaniem

Homelander The Boys sezon 3 Niezrównoważony Najlepsze wideo

Serial satyryczny o superbohaterach The Boys zyskiwał na popularności i uznaniu z każdym mijającym sezonem. Po trzech sezonach jest bardziej popularny niż kiedykolwiek, a fani czekają na nadchodzący sezon 4. Showrunner Eric Kripke starał się przebić poprzedni sezon za każdym razem, gdy wychodzi następny, i to tyle, ile widzieliśmy w Homelander i innych do tego momentu seria może stać się jeszcze bardziej szalona.

Czytaj także  Lives of the Mayfair Witches: Tongayi Chirisa Reveals What's Coming for Cip and Rowan as the Story Moves Forward

„Jeśli zastanawiasz się, czy Czwarty sezon The Boys osiągnie ten wysoki poziom szaleństwa, właśnie zobaczyłem sekwencję, która z łatwością mieści się w pierwszej piątce pod względem absolutnego szaleństwa nietoperza, na które wydaliśmy mnóstwo pieniędzy. Uwielbiam moją pracę”, Kripke droczył się na Twitterze z tym, co ma nadejść.

Sezon 4 Boys nie ma jeszcze daty premiery ustalonej w Prime Video, ale pierwsze trzy sezony można teraz znaleźć na platformie.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *