Najlepsze wideo

Zespół odpowiedzialny za Gen V ma trochę zabawy, rozpoczynając rok 2023 niejasnym ogłoszeniem o wydaniu. Na Twitterze oficjalne konto spinoffu The Boys opublikowało zdjęcie przedstawiające rok 2023, drażniąc pojawienie się serii na Prime Video w tym roku. Następnie w kolejnym tweecie opublikowano informację, że serial z pewnością będzie miał swoją premierę w Prime Video między teraz a następnym sylwestrem.

Podsumowując, tweety z Gen V dotyczące roku 2023 brzmiały: „Nasz ulubiony zestaw liczb! Inny niż Siódemka! Inny niż Siódemka. Premiera będzie miała miejsce od teraz do 31 grudnia!”

W odpowiedzi na to oficjalny uchwyt The Boys na Twitterze odpowiedział obrazem Homelandera Antony’ego Starra, wyglądającego na bardzo nierozbawionego.

Gen V rozszerza świat chłopców

Clancy Brown Gen V Najlepsze wideo

Michelle Fazekas i Tara Butters stworzyły Gen V, która czerpie inspirację z oryginalnej serii komiksów stworzonej przez Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Serial fałszuje X-Men, śledząc młodych superbohaterów szkolących się w Godolkin University School of Crimefighting firmy Vought International. Podczas gdy serial będzie przede wszystkim podążał za zupełnie nową obsadą, pojawi się kilka crossoverów, z jednym zwiastunem już potwierdzającym występy z A-Train Jessie T. Usher, Ashley Barrett (Colby Minifie) i Adam Bourke (PJ Byrne).

„Zdecydowanie istnieje crossover i robimy, co w naszej mocy, aby zaprojektować wszechświat, w którym niektóre problemy i historie z sezonu 3 przechodzą do pierwszego sezonu w (Gen V)” – powiedział showrunner The Boys, Eric Kripke, o postaciach crossover , przez Termin. „Na przykład w tle tego sezonu dzieje się kampania prezydencka, a w tej szkole dzieją się pewne rzeczy, które są reakcją na sezon 3 The Boys. Jest Soldier Boy i tak dalej, ale także kilka nowych historii, które się dzieją w tym sezonie spin-offu, który musimy wybrać i przenieść do sezonu 4 serialu”.

W Gen V występują Jaz Sinclair, Lizze Broadway, Chance Perdomo, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann i Shelley Conn, a także Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi i Alexander Calvert. Clancy Brown również dołączył do serii w kluczowej roli, a jego przybycie zostało zaprezentowane w zwiastunie.

Czytaj także  Apple TV+’s Pachinko Nominated for Critics Choice Award

Gen V będzie miał swoją premierę w Prime Video na jakiś czas przed 31 grudnia 2023 r. Na razie możesz obejrzeć pierwsze trzy sezony jego macierzystej serii, The Boys, wraz z animowaną antologią spinoff serii The Boys Presents: Diabolical. Wszystkie są obecnie przesyłane strumieniowo w Prime Video.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *