Cześć Jeffreyowi Deanowi Morganowi, królowi twardzieli! Z pewnością wydaje się, że jest to tytuł, na którym opiera się popularny aktor, ponieważ po zagraniu niezrównanego Negana w The Walking Dead Morgan ma teraz zadebiutować w sezonie 4 The Boys. Według jednej z gwiazd serialu tak kolejna „twarda” nowa rola Morgana.

Nathan Mitchell, który gra Black Noir w serialu, niedawno rozmawiał z The Movie Dweeb i omówił rychłe przybycie Morgana. Jako część obsady, która od jakiegoś czasu znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych twórców Erica Kripke, wielu fanów i niektórzy członkowie obsady chcą dowiedzieć się więcej o jego tajemniczej postaci. Wygląda jednak na to, że Mitchell wie trochę więcej niż większość o roli Morgana i chętnie podzielił się małą złośliwością. Powiedział:

„Powiedziałbym, że jego znak słońca to„ twardziel ”, a jego znak księżyca to„ Nawet nie chcesz kurwa wiedzieć ”. Nie wiem, ile można ujawnić na temat tej postaci, ale myślę, że fajną rzeczą w tym serialu jest to, że zawsze idziemy w różnych kierunkach i pokazujemy różne historie i różne postacie w sposób, którego byś się nie spodziewał, więc ja Myślę, że Jeffrey Dean Morgan zagra rolę, która zostanie z fanami na długi czas.”

Jeffrey Dean Morgan powróci także jako Negan w Walking Dead spin off Dead City

Negan - Żywe trupy Telewizja krajowa ABC

Oprócz debiutu w The Boys, Jeffrey Dean Morgan zajmie centralne miejsce wraz z Lauren Cohen w The Walking Dead: Dead City w 2023 roku. W pierwszym nowym spin-offie The Walking Dead Negan Morgana i Maggie Cohena zmierzają do New Yorku, gdzie napotykają nowe zagrożenie zarówno ze strony żywych, jak i umarłych.

Pierwszy zwiastun serii pojawił się w zeszłym miesiącu, a Dead City będzie pierwszym z trzech nowych programów Walking Dead, które pojawią się w tym roku. Dla Morgana bycie częścią uniwersum The Walking Dead było trochę niespodzianką, biorąc pod uwagę, że wcześniej myślał o odejściu z serii po początkowym wątku fabularnym Negana. Wcześniej powiedział:

Czytaj także  Pedro Pascal Spoofs The Last of Us to Tease SNL Debut

„Myślę, że pierwotnie miało to trwać trzy lata. Myślę, że tak było [the plan]. Rozmawiałem ze Scottem [Gimple, executive producer and former showrunner], a to było jak: „Musisz być w tym przez co najmniej trzy lata, jeśli chcesz być częścią tego programu”. Pomyślałem: „Wydaje się, że to długo”. Nie wiedziałem, że osiem lat później, czy cokolwiek, nadal tu będziemy. Tak minęło te osiem lat. Tak. Nie mogę uwierzyć, że jesteśmy tutaj i świętujemy koniec tego programu, jaki znamy. To dla mnie niewiarygodne. Przez lata było tak wiele iteracji tego programu, tracąc ludzi, ludzie wracali. ”

The Walking Dead: Dead City będzie miało swoją premierę na antenie AMC w kwietniu, a sezon 4 The Boys ma pojawić się w Prime Video później w 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *