The Boys jest wielkim hitem w Prime Video. Serialowa adaptacja komiksów napisanych przez Gartha Ennisa i narysowanych przez Daricka Robertsona stała się jednym z największych sukcesów gatunku superbohaterskiego ostatnich lat, a nawet prześcignęła seriale MCU pod względem oglądalności w 2022 roku.

Po kolejnym udanym trzecim sezonie serial został przedłużony na czwarty, którego produkcję niemal natychmiast rozpoczęto, by jak najszybciej powrócić na platformę streamingową. Jednak wielu fanów myślało, że może to być ostatni sezon serialu.

Na szczęście showrunner Eric Kripke dał jasno do zrozumienia, że ​​tak nie będzie i że The Boys ma jeszcze wiele do zobaczenia:

Bo pytasz! Kręcimy od końca sierpnia. Jestem tutaj, aby przygotować i wyreżyserować finał sezonu 4. Nie, nie finał serii, będzie więcej! Co najważniejsze, S4 ma swoją premierę… w pewnym momencie w przyszłości w naszej dostrzegalnej rzeczywistości.

Poza czwartym sezonem, The Boys ma również potwierdzony drugi spin-off po serialu animowanym Diabolical, zatytułowany Gen V. Historia opowiada o grupie młodych superbohaterów, którzy uczęszczają na jedyny uniwersytet w Stanach Zjednoczonych przeznaczony wyłącznie dla nastoletnich superbohaterów. Jeśli chodzi o serial animowany, to nadal nie został przedłużony na drugi sezon, ale dobrze się spisał na franczyzowych widzach, więc nie byłoby niespodzianką, gdyby nowe opowiadania ożyły w nadchodzącej odsłonie świeżych odcinków dla spin-off.

Wszystko, co wiemy o chłopcach sezon 4

Dystrybucja telewizyjna Sony Pictures i Amazon Studios

Następny sezon rozpocznie się po wydarzeniach z poprzedniego, w którym Homelander w końcu został zaakceptowany przez swojego syna Ryana i ustanowił nowy rekord popularności bohatera. Teraz nasi główni bohaterowie będą musieli znaleźć nowe sposoby walki z potężnym rywalem, który wydaje się silniejszy niż kiedykolwiek.

Jeśli chodzi o obsadę, w nowych odcinkach powrócą Karl Urban (Billy Butcher), Antony Starr (Homelander), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Jessie T. Usher (A-Train), Chace Crawford (Deep ), Karen Fukuhura (Kimiko), Laz Alonso (Mother’s Milk), Tomer Capone (Frenchie), Claudia Doumit (Victoria Neuman), Colby Minifie (Ashley) i Cameron Crovetti (Ryan).

Czytaj także  Adult Swim Places Order for New Episodes of Aqua Teen Hunger Force

Ponadto Prime Video potwierdziło już podpisanie kontraktu z Jeffreyem Deanem Morganem, który będzie ponownie współpracował z Kripke po Supernatural, skąd również sprowadził Jensena Acklesa jako Soldier Boy. Ponadto pojawią się dwie nowe supe, Susan Heyward i Valorie Curry, które wcielą się odpowiednio w Sister Sage i Firecracker.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *