Telewizor Sony Pictures
NBC

Sezon 10 NBC The Blacklist będzie ostatnim sezonem dramatu. Przed zakończeniem hitowy program osiągnie kamień milowy, a jego 200. odcinek zostanie wyemitowany 19 marca.

Raymond Reddington (James Spader) zmierzy się z niezrównanym niebezpieczeństwem w dziesiątym i ostatnim sezonie Czarnej listy. Ponieważ tajna rola Reddingtona jako informatora FBI może zostać ujawniona, byli członkowie Czarnej Listy zjednoczą się przeciwko niemu w swoim zabójczym pragnieniu zemsty – testując Reda i grupę zadaniową FBI jak nigdy dotąd.

„Po 10 latach, setkach spraw z czarnej listy i wyprodukowanych ponad 200 odcinkach, jesteśmy zaszczyceni, że możemy dojść do takiego wniosku” – powiedział producent wykonawczy John Eisendrath w oświadczeniu, które zostało po raz pierwszy zgłoszone przez Deadline. „Tworzenie dziwnych, przebiegłych i zachwycających Blacklisters, którzy co tydzień rzucali wyzwanie Raymondowi Reddingtonowi i naszej grupie zadaniowej FBI, było niesamowicie zabawne. Chcielibyśmy podziękować wszystkim w NBC i Sony, naszej niezwykłej ekipie, która każdego dnia sprawia, że ​​niemożliwe staje się możliwe, naszej niekończącej się pomysłowi scenarzyści i producenci oraz nasza niezwykła obsada, która ożywiła te postacie. Doceniamy naszych oddanych fanów, którzy przybyli na tę wspaniałą przejażdżkę i cieszymy się, że możemy dzielić z nimi ten ostatni sezon ”.

Oprócz Spadera w 10. sezonie wystąpią Diego Klattenhoff, Hisham Tawfiq, Anya Banerjee i Harry Lennix. Producentami wykonawczymi są John Eisendrath, Jon Bokenkamp, ​​John Davis i John Fox z Davis Entertainment, James Spader, Lukas Reiter, Laura A. Benson, Daniel Cerone, Sean Hennen, Allison Glock-Cooper i T Cooper. Sony Pictures Television Studios i Universal Television, oddział Universal Studio Group, są wymienione jako producenci serialu.

Obejrzyj zwiastun 10. sezonu Czarnej listy poniżej:

Czarna lista straciła dwóch głównych bohaterów sezonu 10

Czarna lista- NBC

Po tym, jak serial przeszedł poważne zmiany w obsadzie i ekipie w sezonie 8, kiedy zarówno jej główna bohaterka Megan Boone, jak i twórca Jon Bokenkamp odeszli z serialu, ogłoszono, że dwóch kolejnych aktorów opuści serial po finale sezonu 9. Gwiazdy serialu Amir Arison, który grał Arama Mojtabai, technika grupy zadaniowej od sezonu 1, oraz Laura Sohn, która grała agentkę specjalną Alinę Park od sezonu 7, opuścili procedurę po finale sezonu 9.

Czytaj także  Dr Phil mówi, że ofiary Jeffreya Dahmera są „bardzo zdenerwowane” serialami Netflix

Kiedy serial zaczyna wykrwawiać talenty przez wiele sezonów z rzędu – bez względu na to, jak dobre są obecne oceny – ogólnie oznacza to, że nadszedł czas, aby serial się skończył. NBC nauczyło się tego wcześniej, gdy oglądalność przebojowego serialu komediowego Community z 2000 roku spadła od twórcy Dana Harmona, który ostatecznie został sprowadzony z powrotem, aby wprowadzić komedię z powrotem do community college.

Czarna lista powraca z 10. sezonem 26 lutego.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *