Trzeci sezon przebojowej serii anime That Time I Got Reincarnated As A Slime w końcu doczeka się oficjalnego okna premiery. Po sukcesie filmu anime Scarlet Bond, oficjalna strona serialu ogłasza, że ​​sezon 3 zadebiutuje w Japonii wiosną 2024 roku.

Reincarnated As A Slime właśnie odnotowało ogromny sukces w Japonii wraz z wydaniem swojego pierwszego filmu, Scarlet Bond. Po „Wielkim pokazie finałowym” filmu, oficjalna strona i kanały społecznościowe serialu udostępniły listę wydarzeń, które upamiętnią 10. rocznicę serii. Jak donosi Crunchyroll, jedną z największych wiadomości jest to, że trzeci sezon Reincarnated As A Slime, ogłoszony po raz pierwszy w listopadzie 2022 roku, rozpocznie się w Japonii wiosną 2024 roku.

Sezon 3 Reincarnated As A Slime pojawi się wiosną 2024 roku

reinkarnacja-jako-szlam-sezon-3-wizualne-ogłoszenie-hinata

That Time I Got Reincarnated As A Slime to jedna z najbardziej udanych i wpływowych serii w popularnym gatunku Isekai, która rozpoczęła się jako lekka powieść i przekształciła się w serię mangi i anime. W tej historii japoński pracownik korporacji Mikami Satoru zostaje przypadkowo dźgnięty nożem na ulicy i umiera, tylko po to, by odrodzić się w świecie fantasy. Satoru jednak nie odradza się jako potężny wojownik, ale jako najniższy z potworów, szlam. Przyjmując imię Rimuru Tempest i dzięki połączeniu jego ludzkiej przebiegłości i naturalnych zdolności, z którymi się odradza, bohaterowi udaje się stać jednym z najpotężniejszych potworów na świecie, Lordem Demonów, i zbudować dobrze prosperujące królestwo zwane Tempest, w którym potwory i inne rasy mogą współistnieć w pokoju.

Inicjatywy z okazji 10. rocznicy Reincarnated As A Slime będą również obejmować zupełnie nowe opowiadanie napisane przez twórcę serii, Fuse, wraz z towarzyszącą mu adaptacją mangi wykonaną przez Yuzo Takadę, autora klasycznej serii 3X3 Eyes, która zostanie opublikowana w Monthly Shonen Syriusz. Nowa trzyczęściowa OVA, będąca adaptacją pobocznej historii Coleus 'Dream, zostanie wydana jesienią 2023 roku. Zapowiedziano również adaptację teatralną, której występy rozpoczną się w sierpniu 2023 roku. Oczekiwania fanów koncentrują się głównie na trzecim sezonu anime, który zgodnie z opublikowanym teaserem wizualnym skupi się na walce Rimuru z Hinatą Sagakuchi, jednym z najsilniejszych przeciwników, z jakimi Rimuru musi się zmierzyć po wstąpieniu do rangi Władcy Demonów, i prawdopodobnie będzie adaptacją siódmej tom serii lekkich powieści zatytułowany Saint-Monster Confrontation.

Czytaj także  Vegeta’s Strongest Dragon Ball Fusion ISN’T with Goku

Trzeci sezon Reincarnated As A Slime pokaże najtrudniejszą bitwę Rimuru

That Time I Got Reincarnated As A Slime otworzyło drogę do sukcesu wszechobecnego obecnie gatunku Isekai. Dziesięć lat później franczyza wciąż się rozwija i nic nie wskazuje na to, by miała się zatrzymać. Wraz z niedawnym wydaniem Scarlet Bond, nadchodzącymi obchodami 10. Szlam.

Więcej: One-Punch Man wymienia superbohaterów na fantasy w mandze, którą trzeba przeczytać

źródło: crunchyroll.

Sezony 1 i 2 That Time I Got Reincarnated As A Slime są dostępne na Crunchyroll.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *