Jako część wciąż popularnego gatunku Isekai, That Time I Got Reincarnated as a Slime (znany również jako TenSura) pomógł potwierdzić powód, dla którego tak wielu fanów i twórców gromadzi się w fantazyjnych tropach alternatywnych wszechświatów. Pierwotnie lekka powieść, która otrzymała adaptację mangi, historia została wkrótce przekształcona w anime przez Eight Bit w 2018 roku. Teraz nie tylko zbliża się trzeci sezon TenSura, ale jego pierwszy film kinowy ma premierę w Ameryce Północnej w przyszłym tygodniu . Film That Time I Got Reincarnated as a Slime The Movie: Scarlet Bond odniósł już wielki sukces w Japonii, a widzowie z niecierpliwością czekają na nową historię od autora oryginalnej lekkiej powieści, Fuse.

That Time I Got Reincarnated as a Slime studia Eight Bit podąża za pracownikiem biurowym, który staje się śluzem i wkracza do nieznanego świata, który daje mu zdolność „Predatora” w stylu Kirby’ego do pożerania wszystkiego, dzięki czemu staje się Lordem Demonów i buduje pokojową królestwo znane jako Burza. Podczas gdy anime jest świadkami, jak moce Rimuru Tempest rosną i ewoluują w tym nowym świecie, film That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond przenosi widzów do jeszcze innej krainy, by zobaczyć samodzielną historię, która ma miejsce po sezonie 2. Ścieżki Rimuru Tempest krzyżują się z Hiiro, ocalały z rasy ogrów, w małym kraju na zachód od Tempest, znanym jako Raja. Screen Rant prezentuje kilka fantastycznych zdjęć Hiiro i innych nowych postaci z filmu.

Bliższe spojrzenie na czas, w którym reinkarnowałem się jako Slime Film: Scarlet Bond

hiiro w reinkarnacji jako szlamowa szkarłatna więź

That Time I Got Reincarnated as a Slime The Movie: Scarlet Bond wprowadza nowego bohatera w Hiiro, którego tragiczna historia łączy się z historią Rimuru w dość interesujący sposób. Jego lud został zgładzony przez orków w straszliwym ludobójstwie, z powodu którego nadal czuje uzasadnioną wściekłość, mimo że inne postacie na świecie wybaczyły sprawcom. Naturalnie, od samego początku stawia go to przeciwko Rimuru i jego lojalnej ekipie i tworzy patos z obu stron, co sprawia, że ​​​​samodzielny film rezonuje jako część większej serii.

Czytaj także  Pokémon's First Movie is Seriously Underrated, & Its Bad Remake Proves It

Wierząc, że jest ostatnim z Ogrów, Hiiro uczynił Radę swoim nowym domem, a Towa (na zdjęciu powyżej) swoją nową królową. Ale po tym, jak dziwna klątwa grozi odebraniem mu wszystkiego, co jest mu teraz drogie, Hiiro postanawia poszukać pomocy. Oczywiście w ten sposób staje twarzą w twarz z Rimuru i Orkami odpowiedzialnymi za jego tragedie z przeszłości. Opierając się wyłącznie na tej historii, Hiiro jest postacią godną odkrywania przez Scarlet Bond i doskonałym sposobem na głębsze zanurzenie się w Rimuru jako skonfliktowaną postać, a nie jako profesjonalista w zdobywaniu kolejnych poziomów.

Dla fanów anime, którzy nie mogą się doczekać trzeciego sezonu TenSura, w Crunchyroll dostępnych jest kilka innych historii Isekai, które mogą zaspokoić ich pragnienie. Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious to beztroska i wartościowa igraszka, podczas gdy Fushigi Yugi: The Mysterious Play to starszy klasyk, którego nostalgia chwyta za serce. Jeśli chodzi o sam TenSura, miejmy nadzieję, że Scarlet Bond da widzom wiele do przemyślenia, dopóki data premiery sezonu 3 nie zostanie oficjalnie ogłoszona.

Dalej: Ważny bohater My Hero Academia Pro jest skazany na zagładę

Film That Time I Got Reincarnated as a Slime The Movie: Scarlet Bond pojawi się w kinach 20 stycznia. Bilety są dostępne tutaj, a pierwsze dwa sezony serialu są obecnie transmitowane na Crunchyroll.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *