Netflixa

Pojawił się oficjalny plakat filmu That ’90s Show. Służąc jako kontynuacja That ’70s Show (która również wygodnie zapomina o przesuniętym, krótkotrwałym spinoffie That ’80s Show), nowa seria przywraca Kurtwooda Smitha i Debrę Jo Rupp jako Red i Kitty Forman. Wciąż w tym samym starym miejscu w Point Place, Wisconsin, emerytura pary zostaje przerwana, gdy ich wnuczka przyjeżdża z nimi na lato, rozbijając obóz w znajomej piwnicy z nową bandą kumpli. Nowy plakat pokazuje nam spojrzenie na Formanów z powrotem w piwnicy z nową obsadą postaci.

Oficjalny logline tego programu z lat 90. brzmi: „Witaj, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, odwiedza swoich dziadków na lato, gdzie pod czujnym okiem Kitty nawiązuje więź z nowym pokoleniem dzieci z Point Place. i surowe spojrzenie Red. Seks, narkotyki i rock and roll nigdy nie umierają, po prostu zmieniają ubrania”.

Zobacz pełnowymiarowy plakat poniżej.

FlfDO7SXEAEDu66

Ten program z lat 90.: nowa obsada, ta sama piwnica

Ten film z lat 90. Obsada Netflixa

Callie Haverda (Zagubiony mąż) przewodzi nowej obsadzie jako Leia Forman, córka Erica i Donny. W nowej obsadzie znaleźli się także Ashley Aufderheide jako Gwen, „nieoficjalna przywódczyni gangu Point Place nowej generacji”; Maxwell Donovan jako Nate, niesportowy sportowiec, który lubi swoją furgonetkę; Mace Coronel jako Jay Kelso, syn Michaela Kelso i Jackie; Reyn Doi jako Ozzie, sarkastyczny przyjaciel grupy; Sam Morelos jako Nikki, skupiona na nauce dziewczyna Nate’a; oraz Andrea Anders jako Sherri, samotna matka Nate’a i Gwen.

Wiele gwiazd z That ’70s Show pojawi się również w specjalnych występach. Zwiastun ujawnił już wygląd większości głównych członków obsady z pierwszego powracającego serialu, w tym Topher Grace jako Eric, Laura Prepon jako Donna, Mila Kunis jako Jackie, Ashton Kutcher jako Kelso i Wilmer Valderrama jako Fez. Danny Masterson nie powróci jako Hyde, biorąc pod uwagę bieżące problemy prawne, w które zaangażowany jest aktor, ale pojawią się inne znajome twarze, takie jak Tommy Chong jako Leo i Don Stark jako Bob.

Czytaj także  Pamela Anderson Responds to Hulu's Pam & Tommy in Upcoming Netflix Documentary

„To był prezent. Mam na myśli powrót wszystkich dzieci” — powiedziała Rupp w filmie BTS z serii, komentując, jak to jest wrócić do swojej roli. „To było prawie tak, jakby czas nie minął. Co tydzień mamy mini-spotkanie. To było po prostu niesamowite”.

Ten program z lat 90. będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix 19 stycznia 2023 r. Oficjalny zwiastun można obejrzeć poniżej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *