That ’90s Show, spin-off komedii o dorastaniu That ’70s Show, właśnie wypuścił pierwszy zwiastun. Netflix ogłosił nową serię w październiku, podając tylko kilka wskazówek dotyczących obsady. Od tego czasu fani serialu „Różowe lata 70.” zastanawiali się, czy ponownie zobaczą Erica i Donnę. A teraz, wraz z zajawką nowego programu, Netflix powiedział nam, że ponownie połączył prawie całą starą obsadę, aby pojawić się w That ’90s Show. Netflix ogłosił również wszystkie nowe twarze, których używają do tworzenia swoich nowych seriali. Tęsknota za odrodzeniem klasycznych seriali z lat 90. jest najwyższa w historii, a fani mają nadzieję, że nowa seria nada im znajomy klimat i sprawi, że poczują się jak oryginał.

Z wyglądu zwiastuna wygląda na to, że Netflix daje nostalgicznym fanom wszystko, czego chcą od odrodzonej serii. Kitty i Red nadal mieszkają w tym samym domu w Point Place w stanie Wisconsin. Dzieci nadal palą trawkę w piwnicy. A Red wciąż grozi, że postawi stopę w każdym… cóż, rozumiesz. Zwiastun That ’90s Show wygląda tak bardzo jak That ’70s Show, że można go pomylić z ponownym uruchomieniem serii z nowymi aktorami. Teraz, gdy Netflix powiedział nam o obsadzie, fabule i wreszcie dacie premiery That ’90s Show, nie możemy się doczekać premiery tego serialu.

Oto wszystko, co wiemy o serialu „Różowe lata 90.”.

Zaktualizowano w grudniu 2022 r. przez Teda Bajera: Jeśli szukasz więcej informacji na temat programu That ’90s Show, z przyjemnością dowiesz się, że zaktualizowaliśmy ten artykuł o więcej szczegółów.

Ten program z lat 90.: fabuła

Netflix udostępnił nam oficjalne podsumowanie serialu:

„Witaj, Wisconsin! Jest rok 1995 i Leia Forman, córka Erica i Donny, wyjeżdża latem do swoich dziadków, gdzie pod czujnym okiem Kitty i surowym spojrzeniem Reda nawiązuje więź z nowym pokoleniem dzieciaków z Point Place. Seks, narkotyki i rock’n’roll nigdy nie umierają, tylko zmieniają ubrania.

Czytaj także  Incel jest największym złoczyńcą 2022 roku

Wygląda więc na to, że Leia (Callie Haverda) spędzi sezon u swoich dziadków w Wisconsin. Tam spotka kilka nowych twarzy i prawdopodobnie kilka starych. Zwiastun pokazał nam, że wiele rzeczy prawdopodobnie potoczy się tak samo jak zawsze. Red i Kitty będą humorystycznymi przeciwieństwami w życiu Lei, jedno dyscyplinujące, drugie uprawomocniające. Dzieciaki wciąż przychodzą do tego samego domu w Point Place i przesiadują w piwnicy. W zwiastunie było nawet to klasyczne ujęcie, na którym wszyscy siedzą w kręgu i chichoczą z powodu bycia na haju. Dostaliśmy nawet słynną groźbę od Reda, która ostrzegała Leię, że jeśli któryś z jej przyjaciół wejdzie do jego pokoju, wpakuje się w swój tyłek.

Ale jest jeszcze wiele do zastanowienia się nad nową serią. Czy Hub jest nadal otwarty? Czy zobaczymy, jak Leia i jej przyjaciele eksplorują punkrockowe kluby? Występy hip-hopowe? Zespoły grunge’owe? Boysbandy? Lub nawet spopularyzował niezręczne wyrażenia, takie jak „co tam!” lub „rozmawiać z ręką?” Lata 90. to barwny czas dla kultury na scenie muzycznej. Netflix ma wiele do odkrycia.

Ten program z lat 90.: obsada

Netflixa

Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii, z przyjemnością usłyszysz, że Red i Kitty pojawią się w serialu, a Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp ponownie wcielą się w swoje role. Ale tym razem pojawią się jako dziadkowie Leii Forman, granej przez Callie Haverda. Zgadza się, Leia jest córką Erica i Donny. To była największa wiadomość, kiedy spadło pierwsze ogłoszenie dotyczące programu. Teraz Netflix ogłosił pełną obsadę That ’90s Show.

Będzie prowadziła obsadę wraz z grupą dziwacznych przyjaciół. Są najlepszą przyjaciółką Lei, Gwen, graną przez Ashley Aufderheide; Mace Coronel jako czarujący i zalotny Jay, który zawsze ma pod ręką kamerę; najlepszy przyjaciel Jaya i starszy brat Gwen, Nate, grany przez Maxwella Acee Donovana; Reyn Doi jako Ozzie, sarkastyczny przyjaciel wesoły; oraz zbuntowana dziewczyna Nate’a, Nikki, grana przez Sama Morelosa.

Czytaj także  Melanie Lynskey Claps Back at Body-Shaming Critic: 'That's What Henchmen Are For'

Prawie cała stara obsada z That ’70s Show również powróci, plus jedna wielka niespodzianka. Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Mila Kunis (Jackie), Wilmer Valderrama (Fez) i Ashton Kutcher (Kelso) powracają, by zreformować stary gang 20 lat w teoretycznej przyszłości. Niestety, Danny Masterson (Hyde) nie dołączy do nich, ponieważ jest zamieszany w proces o napaść na tle seksualnym. Ale w lepszych wiadomościach producentom That ’90s Show udało się w jakiś sposób wskrzesić Tommy’ego Chonga do serialu. Chong słynął z roli handlarza chwastami Hyde’a. Jego postać zaczęła się jako reinkarnacja jego kamiennej postaci komika z lat 60., ale rozwinęła się w miarę trwania serialu.

Rupp i Smith (alias Red and Kitty) udostępnili pierwsze zdjęcia na planie na początku 2022 roku. „Co to jest w moim starym fotelu z lat 70.?” zapytał Smith, pokazując okładkę pilotażowego scenariusza z nowym logo – które wygląda trochę jak logo Nirvany. Smith napisał również na Twitterze: „Red i Kitty, nastolatki, grunge rock… chodźmy!”

Rupp udostępniła prawie to samo zdjęcie, mówiąc: „I zaczęliśmy”, ze zdjęciem jej tabliczki znamionowej i scenariusza pilota. Była gwiazda serialu That ’70s, Danny Masterson (alias Hyde), skomentowała swój post na Instagramie: „Zgłaszam cię do nagrody Emmy”. Opublikowała również ten sam obraz na Twitterze, tweetując: „Z powrotem. To samo, ale inne. Tak zabawnie.”

Data wydania

Netflix właśnie ogłosił, że program That ’90s Show pojawi się w czwartek, 19 stycznia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *