kino

Plan jest taki, że trzeci film Terriifier przywróci serię do korzeni. W tym momencie reżyser Damien Leone planuje nakręcić Terrifier 3 po niedawnym sukcesie Terrifier 2. Drugi film, który przywrócił Davida Howarda Thorntona jako okrutnie brutalnego Art the Clown, zdmuchnął oczekiwania kasowe, kiedy trafił do kin w sierpniu . Terriifier 2 został również dobrze przyjęty przez fanów horrorów, chociaż wielu zwymiotowało w kinie z powodu obrzydliwej, graficznej treści filmu.

Nie jest jeszcze jasne, kiedy możemy spodziewać się Terrifier 3, ale Leone oferuje kilka nowych wskazówek na temat swoich planów dotyczących trzeciej części serii. Na Twitterze twórca napisał post, w którym zauważył, że chce, aby nowy film był podobny tonem do oryginalnego filmu krótkometrażowego, który zainspirował pierwszego Terrifiera. Jeśli uda mu się „odzyskać czynnik pełzania”, który Art the Clown wniósł do stołu w swoim pierwszym występie w krótkich spodenkach, Leone czuje, że Terrifier 3 stanie się najstraszniejszym z nich wszystkich.

„Jednym z moich głównych celów dla Terrifier 3 jest odzyskanie czynnika pełzania obecnego w oryginalnym filmie krótkometrażowym Terrifier” — wyjaśnia Leone. „To miało naprawdę przerażającą atmosferę, z której nadal jestem dumny. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, część 3 będzie jak dotąd najstraszniejszym Terrifierem”.

Klaun Art już tu zostanie

Przerażacz 2 Cholernie obrzydliwe

Art the Clown został po raz pierwszy przedstawiony przez Leone w filmie krótkometrażowym The 9th Circle z 2008 roku . Film opowiada o młodej kobiecie, która zostaje porwana przez zabójczego klauna z pustej stacji kolejowej w noc Halloween. Postać Arta pojawiła się także w jego własnym filmie krótkometrażowym Terrifier z 2011 roku, podobnie przedstawiającym klauna dręczącego kobietę, która była świadkiem jednego z jego morderstw. Oba te filmy krótkometrażowe znalazły się w pełnometrażowej antologii horroru All Hallows’ Eve, która zawierała także nowy materiał filmowy, na którym Art zwiększa liczbę ciał.

Czytaj także  Bradley Cooper wciela się w główną rolę w remake'u Bullitta Stevena Spielberga

Dzięki solowym filmom Art the Clown Terrifier, które dobrze trafiły do ​​fanów horrorów, postać ta stała się jednym z najpopularniejszych antagonistów współczesnego horroru. Ta popularność w połączeniu z ekscytacją Leone, że zrobi więcej z Art the Clown w przyszłych częściach Terrifier, sugeruje, że zabójczy klaun będzie w pobliżu przez jakiś czas.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *