Będzie Bangerz! Teraz stało się coroczną tradycją – przynajmniej jeśli imprezujesz w USA – śpiewanie razem z Miley Cyrus, która rozpoczyna nowy rok huczną imprezą sylwestrową transmitowaną przez telewizję. I jak zwykle była gwiazda Disney Channel planuje stylowo rozpocząć rok 2023: rzucając piłkę z matką chrzestną, Dolly Parton.

Drugi rok z rzędu Cyrus wraca do NBC, aby poprowadzić imprezę sylwestrową rozpoczynającą rok 2023. Zeszłoroczne wydarzenie, którego współgospodarzem był absolwent programu Saturday Night Live, Pete Davidson, odniosło sukces i przyciągnęło 6,3 miliona widzów, według do NBC. Był to również najczęściej oglądany sylwestrowy program specjalny na Twitterze. W tym roku NBC ma nadzieję podnieść stawkę, mając Cyrus jako współgospodarza ze swoją matką chrzestną, Dolly Parton.

Program specjalny na lata 2021-2022 został wyprodukowany przez twórcę SNL, Lorne Michaelsa, który będzie również producentem wydarzenia na lata 2022-2023. „Lorne Michaels jest dosłownie mistrzem improwizacji i tworzenia programu na taką skalę. Robi to co tydzień przez pięć dni” – powiedział Cyrus Variety w czerwcu 2022 r. „Myślę, że każdy chce obejrzeć coś, co jest prawdziwe, uczciwe i autentyczne i autentyczny – co można odnieść do sposobu, w jaki wszyscy świętują w domu”.

Anne Heche chciała, aby Miley Cyrus zagrała ją w filmie biograficznym

Obrazy uniwersalne

Anne Heche zmarła 11 sierpnia 2022 r. po tym, jak została ciężko ranna, gdy jej samochód uderzył z dużą prędkością w dom 5 sierpnia. W pośmiertnie wydanym klipie z podcastu Behind the Velvet Pope Heche rozmawiała o tym, kogo chciałaby zobaczyć zagrać ją w filmie o jej życiu. Aktorka, która jako dziecko była ofiarą wykorzystywania seksualnego i zmagała się ze zdrowiem psychicznym, powiedziała, że ​​byłoby zaszczytem zobaczyć Cyrusa lub Kristen Bell grających młodszą wersję siebie.

Czytaj także  Kathryn Hahn Teases Musical Setting for Agatha: Coven of Chaos

Mówiąc o Cyrusie, Heche powiedział:

„Widziałem ją jako Hannah Montana. Być w stanie to zrobić, móc to wyrazić, być tak odważną jak ona – przechodząc od Disneya do, no wiesz, „Wrecking Ball”, sposób ona się porusza, sposób w jaki śpiewa, jej głos, jej współczucie, ona cholernie kocha wszystkich. Jej umiejętność wyjścia na scenę i śpiewania a cappella! W ten sposób zobaczyłbym czystego artystę angażującego się w świat ”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *