SYFY

Reginald the Vampire, komediowy horror stacji Syfy, został przedłużony na drugi sezon po udanym pierwszym sezonie. Program, którego premiera odbyła się 5 października 2022 roku i trwał 10 odcinków, zebrał ogólnie pozytywne recenzje i był chwalony za wyjątkowe podejście do gatunku wampirów. Serial powstał na podstawie powieści „Fat Vampire” napisanej przez Johnny’ego B. Truanta, w której wystąpił Jacob Batalon, znany z roli Neda Leedsa w filmach Spider-Mana Marvel Cinematic Universe.

Serial opowiada historię Reginalda Andresa, wampira odrzuconego przez piękną i próżną społeczność wampirów ze względu na swój wygląd. Z trudem porusza się w tym nowym świecie, stawiając czoła codziennym wyzwaniom związanym z relacjami, obrazem samego siebie i pracą. Program był chwalony za umiejętność łączenia humoru z poważnymi tematami oraz za postacie, z którymi można się powiązać. Post z ogłoszeniem od Syfy można znaleźć poniżej.

W oświadczeniu Harley Peyton, twórca i producent wykonawczy serialu, wyraził podekscytowanie odnowieniem, mówiąc: „Jedyną rzeczą lepszą od możliwości nakręcenia sezonu telewizyjnego z Syfy jest możliwość zrobienia tego ponownie. , Wszyscy – obsada i ekipa, scenarzyści, producenci – nie możemy się doczekać”. Jacob Batalon, który gra główną rolę, również podzielił się wiadomością na swoim Instagramie, mówiąc: „Wróciliśmy, kochanie”.

Syfy świętuje 30. rocznicę wznowieniem wampira Reginalda

Wampir Reginald - Wampiry Syfy

Odnowienie Reginalda the Vampire jest częścią obchodów 30-lecia Syfy. Serial został po raz pierwszy ogłoszony w sierpniu 2021 r., a oficjalnie ujawniony jako część oferty programowej Syfy w maju 2022 r. Wznawiając ten program, Syfy nadal udowadnia swoje zaangażowanie w dostarczanie widzom wysokiej jakości i wyjątkowych programów. Fani serialu mogą spodziewać się kolejnych przygód Reginalda w drugim sezonie.

Oprócz Jacoba Batalona, ​​który gra główną rolę Reginalda Andresa, w serialu występuje także utalentowana obsada. Mandela van Peebles, najlepiej znany ze swojej roli w filmie Burmistrz Kingstown, gra Maurice’a Millera, wampirzego trenera życia Reginalda, który musi wcielić się w skomplikowaną rolę instruowania Reginalda w jego nowym stylu życia. Em Haine, znany z The Mighty Ducks: Game Changers, występuje jako Sarah Kinney, ludzka współpracownica Reginalda, która również musi nauczyć się walczyć o to, co jest dla niej ważne. Seria zawiera również powtarzające się role znanych twarzy z branży rozrywkowej. Aren Buchholz, znany z roli w Supernatural, wciela się w menadżera Reginalda, Todda. Savannah Basley z SurrealEstate gra Angelę, starożytną i potężną wampirzycę. Georgia Waters i Marguerite Hanna, obie z Siren, wcielają się odpowiednio w wampiry Penelope i Ashley.

Czytaj także  Chris Harrison Finally Talks About Messy Exit from The Bachelor: 'I Was Scared to Death'

Data premiery drugiego sezonu wampira Reginalda nie została jeszcze ogłoszona.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *