Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki jest już prawie na miejscu, ale pomimo świątecznej prezentacji specjalnej, która ma nadejść prawie dwa lata po tym, jak Marvel złamała pieczęć Disney+ za pomocą WandaVision, Kevin Feige niedawno ujawnił, że została ona opublikowana znacznie wcześniej. Według szefa Marvela, przedostatnia oferta Marvela Jamesa Gunna była pierwszym projektem, który miał zostać wydany na Disney +, na wiele lat przed uruchomieniem platformy.

W przyszłym tygodniu Star Lord, Drax, Mantis i reszta ekipy Guardians pojawią się na Disney+, aby wnieść trochę świątecznej radości w pomostową historię, która poprowadzi bohaterów do ostatniego letniego wypadu do kina. Jednak minęło dużo czasu, ponieważ w nowej funkcji Marvel Entertainment Feige ujawnił, że James Gunn rzeczywiście wpadł na pomysł świątecznej oferty specjalnej podczas pracy nad Guardians of the Galaxy vol.2 w 2016 roku. Feige powiedział:

„To pierwsza rzecz, którą wszyscy wymyślili dla Marvel Studios dla Disney+. Na planie Cz. 2, James Gunn powiedział, że powinniśmy zrobić specjalny świąteczny program. Wszyscy się śmialiśmy, myśleliśmy, że będzie wspaniale. A potem napisali to w jakieś trzy dni.

Pomimo wczesnych prac nad scenariuszem i scenariuszem, Gunn potrzebował kilku lat, aby ożywić swoją świąteczną ofertę specjalną Guardians of the Galaxy, a było kilka różnych czynników, które spowodowały duże opóźnienie. To nie tylko postawiło go daleko w tyle za niektórymi dużymi seriami Marvela, ale także niedawną specjalną prezentacją Werewolf By Night.

Co tak długo opóźniło świąteczny dodatek Strażnicy Galaktyki?

studia Marvela

Oczywiście wiele się wydarzyło między wydaniem Guardians of the Galaxy Vol. 2016. 2 i teraz. Obejmowało to zwolnienie Jamesa Gunna i ponowne zatrudnienie przez Disneya, co doprowadziło go do przeskoczenia do Warner Bros., aby przywrócić The Suicide Squad z powrotem na drugą wycieczkę, i oczywiście pandemię Covid, która opóźniła dowolną liczbę projektów.

Czytaj także  Wednesday Star chwali Jennę Ortegę jako „Naprawdę wyjątkową” w tej roli

James Gunn zasadniczo nie rozpoczął produkcji w Guardians of the Galaxy Holiday Special, dopóki nie zaczął kręcić Guardians of the Galaxy Vol.3. Chociaż ma sens, że scenarzysta/reżyser chciałby połączyć oba projekty jeden po drugim, aby zapewnić ciągłość i łatwość filmowania, oznacza to, że Specjalna Prezentacja może nie być dokładnie taka sama, jak gdyby została nakręcona, gdy Gunn po raz pierwszy rozbił to.

Biorąc pod uwagę, że Gunn ma teraz zostać dyrektorem generalnym DC Studios, wydaje się, że jest bardzo mała szansa, aby ponownie współpracował z Marvelem w najbliższej przyszłości. Strażnicy Galaktyki vol. 3 będzie jego ostatnim filmem w MCU, a także ostatnim czasem dla niektórych członków zespołu Guardians. Mając to na uwadze, wielu fanów Marvela będzie gotowych rozkoszować się zabawną i pełną przygód wycieczką ze Strażnikami przed ich ostatnimi, emocjonującymi rolami filmowymi w 2023 roku.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special zostanie wydany na Disney+ 25 listopada tylko na Disney+

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *