Warner Bros.

David Ayer, reżyser Suicide Squad, wcześniej stwierdził, że studio ingerowało w jego wersję filmu i że jego wersja jest lepsza. Niedawno podwoił te komentarze w tweecie, mówiąc, że film został „zasadniczo zmieniony”, a jego wersja jest „znacznie lepsza”. To oświadczenie pojawiło się po zakończeniu fuzji Warner Bros. zmian, nowo mianowany dyrektor generalny David Zaslav ogłosił ambitne plany firmy, w tym wyznaczenie najwyższego dyrektora do kierowania ramieniem DC Studios. Spełnił tę obietnicę, ustanawiając Jamesa Gunna i Petera Safrana na współzarządzających oddziałem.

Gunn i Safran ciężko pracowali nad stworzeniem nowej serii filmów, które trafią do kin w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Oświadczyli, że nie mają planów powrotu do przeszłości i zamiast tego koncentrują się na tworzeniu nowych i ekscytujących treści dla odbiorców. W tweecie odpowiadającym fanowi Ayer potwierdził, że jego pierwotna wizja filmu nie została w pełni zrealizowana z powodu interwencji studia. „Zwykle masz absolutną rację. To niezwykły przypadek, gdy film został całkowicie przeprojektowany w poście. To nie jest dodanie kilku przerywników filmowych” – napisał Ayer. „Charakter filmu został zasadniczo zmieniony. Patrzę ci w oczy, mówiąc ci to. Moja wersja jest znacznie lepsza”.

Ten wstrząs w Warner Bros. Discovery wskazuje na zmianę w kierunku świeżego podejścia do firmy, z nowym kierownictwem i ponownym skupieniem się na tworzeniu nowych i ekscytujących treści dla odbiorców. Fani mogą spodziewać się ekscytującej serii filmów z DC Studios pod okiem Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Wizja przyszłości Jamesa Gunna i Petera Safrana

James Gunn i uniwersum DC Warner Bros./DC Studios

Uwaga skupia się teraz na nowym kierownictwie Jamesa Gunna i Petera Safrana, którzy przejęli stanowisko Co-CEO w DC Studios. Chociaż oficjalnie nie ujawniono zbyt wiele na temat ich planów dotyczących przyszłości franczyzy, pojawiły się wskazówki, że zostanie przedstawiony młody Superman, pokazujący wczesne lata jego czasów jako superbohatera na Ziemi. Ta wiadomość pojawia się po serii niepowodzeń dla fanów DC, w tym Cavill nie wciela się ponownie w rolę Supermana, anulowaniu filmu Batgirl i porzuceniu planów potencjalnego powrotu Michaela Keatona jako Batmana. Gunn drażnił się także z przyszłymi projektami dla innych członków Justice League, takich jak Wonder Woman, ale nie podano jeszcze żadnych konkretnych szczegółów.

Czytaj także  Scream 6 Star mówi, że fani prawie nie zauważą nieobecności Sidneya w sequelu „Gore-Heavy”

DC Studios ma również na horyzoncie kilka ważnych wiadomości dotyczących Jasona Momoa. Po spotkaniu z Warner Bros aktor udostępnił film na Instagram Stories, w którym wyraził swoje podekscytowanie i zasugerował możliwość przyszłości w uniwersum DC. Chociaż Momoa nie ujawniła żadnych szczegółów, fani spekulują, że może to być związane z projektem, o którym mówiono od dawna, takim jak film Lobo, ponieważ Momoa od lat wyraża zainteresowanie tą postacią. Jednak jest również bardzo podekscytowany objawieniem i nie jest to tylko kolejny powrót jako Aquaman.

Pomimo ostatnich niepowodzeń fani mają nadzieję, że nowe kierownictwo i nadchodzące projekty przyniosą świeżą i ekscytującą nową erę dla DC Universe. Teraz pytanie brzmi, czy będą w stanie dotrzymać tej obietnicy.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *