Marvel’s Thunderbolts nadal dodaje do swojej imponującej listy obsady, a gwiazda The Walking Dead i Nope, Steven Yeun, dołącza do filmu w roli, która pozornie wykracza poza zwykły jednorazowy występ. Deadline donosi, że chociaż rola Yeuna jest obecnie utrzymywana w tajemnicy, będzie „znacząca” w Thunderbolts.

Thunderbolts zostało ogłoszone w zeszłym roku i skupia grupę, która z pewnością nie wyróżnia się jako największy zespół superbohaterów, jaki kiedykolwiek powstał. Kolektyw Thunderbolts zostanie utworzony pod okiem Valentiny Allegry de Fontaine i Thaddeusa Rossa, granych odpowiednio przez Julię Louis-Dreyfus i Harrisona Forda, i skupia szereg postaci z fazy 4 wraz z niektórymi długoletnimi członkami MCU. W obsadzie są Florence Pugh jako Yelena Belova, Sebastian Stan jako Winter Soldier, David Harbour jako Red Guardian, Wyatt Russell jako agent USA, Hannah John-Kamen jako Ghost i Olga Kurylenko jako Taskmaster.

Yeun jest najnowszą gwiazdą, która podobno dołączyła do filmu, w którym zobaczymy także Ayo Edebiri w innej roli, która nie została jeszcze ujawniona. Z sugestią, że Yeun może pojawić się w innych projektach Marvela poza Thunderbolts, wydaje się mało prawdopodobne, aby jego rola była złoczyńcą w filmie, ale dopóki nie zostanie ogłoszone coś oficjalnego, wszystko jest możliwe.

Thunderbolts przyniesie klasyczną mieszankę komedii i dramatu Marvela

studia Marvela

Thunderbolts ma zostać nakręcony jeszcze w tym roku, a obecnie ma trafić do kin latem przyszłego roku. Ponieważ wiele filmów Marvela nadal dostosowuje swoje daty w zależności od tego, ile czasu potrzeba na postprodukcję, nie wiadomo jeszcze, czy ta data się utrzyma, ale David Harbor nie może się doczekać ponownego wcielenia się w rolę Czerwonego Strażnika. Omawiając wcześniej film, gwiazda Czarnej Wdowy powiedziała o zespole:

„Myślę, że wszyscy są trudnymi ludźmi, którzy mają wiele słabości. Jak zapewne wiesz, tak jak ja z pewnością, kiedy zestawisz razem grupę ludzi z różnymi pewnymi słabościami, często pojawia się dramat i komedia. Powiedziano mi, że dostanę nowy garnitur. I nie chcę mówić słowa na „F”, ale jestem tym naprawdę podekscytowany. Oglądasz Kapitana Amerykę i widzisz go we wszystkich tych różnych filmach, i widzisz go jako białą gwiazdę i czarna Gwiazda [on his costume.] Chcę tylko garniturów o wartości pełnej szafy i jestem na dobrej drodze”.

Czytaj także  Batgirl's Directing Duo Opens Up About Film Cancellation and Future Warner Bros. Collaboration

Wśród wielu filmów Marvel Cinematic Universe, które mają zostać wydane w ciągu najbliższych trzech lat, Thunderbolts jest interesujący, ponieważ nie jest jednym z głównych bohaterów MCU, a zamiast tego koncentruje się na grupie, którą można łatwo określić jako anty-Avengers. Jaki dokładnie jest ich cel w wspanialszej historii Marvela, nie jest jeszcze znany, ale przy tak wielu wadliwych postaciach w jednym miejscu w tym samym czasie może być naprawdę bardzo interesującą przejażdżką.

Thunderbolts zostanie wyreżyserowany przez Jake’a Schreiera i napisany przez Erica Pearsona i zadebiutuje 26 lipca 2024 r., O ile w międzyczasie nie wystąpią nieoczekiwane opóźnienia.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *