telewizji Warner Bros

Stephen „tWitch” szef programu Ellen DeGeneres Show podobno zmarł. TMZ donosi, że Boss został znaleziony martwy z powodu „pozornej samookaleczenia rany postrzałowej” w hotelu w Los Angeles po tym, jak jego szalona żona zgłosiła jego zaginięcie na komisariacie policji. Jego żona, Allison Holker, potwierdziła E! Wiadomość, że jej mąż zmarł w wieku 40 lat.

„Z najcięższym sercem muszę podzielić się z mężem, którego zostawił nam Stephen” – napisał Holker w oświadczeniu. „Stephen rozświetlał każdy pokój, do którego wszedł. Ponad wszystko cenił rodzinę, przyjaciół i społeczność, a przewodzenie z miłością i światłem było dla niego wszystkim. Był kręgosłupem naszej rodziny, najlepszym mężem i ojcem oraz inspiracją dla jego Fani.”

Dodała: „Powiedzieć, że pozostawił po sobie spuściznę, byłoby niedopowiedzeniem, a jego pozytywny wpływ będzie nadal odczuwalny. Jestem pewna, że ​​nie będzie dnia, w którym nie uczcilibyśmy jego pamięci. Prosimy o prywatności w tym trudnym dla mnie czasie, a zwłaszcza dla trójki naszych dzieci. (Do szefa) Zawsze zachowam dla ciebie ostatni taniec.”

Szef w ostatnich dniach udostępniał posty w mediach społecznościowych, świętując swoją rodzinę. Trzy dni przed śmiercią zamieścił zdjęcie z okazji rocznicy ślubu, pisząc: „Wszystkiego najlepszego, kochanie”. Następnego dnia udostępnił wideo, na którym razem z Holkerem tańczą do świątecznej muzyki Alicii Keys.

Stephen „tWitch” Boss zyskał sławę jako tancerz przed swoim czasem w Ellen

Boss spędził wiele lat pracując z Ellen DeGeneres, ale po raz pierwszy zasłynął jako wicemistrz serii konkursów tanecznych So You Think You Can Dance w 2008 roku. Dołączył do Ellen w 2014 roku i służył jako DJ, pomocnik i współ- gospodarz programu czasami, dopóki seria nie zakończyła się na początku tego roku. Boss pojawił się także jako partner DeGeneres w teleturnieju Ellen’s Game of Games. W 2020 roku został współproducentem wykonawczym Ellen.

Czytaj także  David Harbour oferuje aktualizację Stranger Things sezon 5 i rozmowy Hopper's Fate

W międzyczasie Boss współpracował także z Holkerem przy serialu Freeform Disney’s Fairy Tale Weddings, serialu dokumentalnym przedstawiającym wesela o tematyce Disneya. Dwusezonowa seria trwała od 2017 do 2020 roku, a odcinki można oglądać w serwisie Disney+.

Wśród ocalałych Bossa jest jego żona Allison i ich dzieci, 14-letni Weslie, 6-letni Maddox i 3-letnia Zaia. Nasze kondolencje kierujemy do rodziny w tym bolesnym czasie. Spoczywaj w pokoju, szefie Stephenie „tWitch”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *