Animacja Lucasfilmu

Star Wars: The Bad Batch Season 2 to animowany serial telewizyjny, którego premiera będzie miała miejsce na platformie Disney+ w styczniu 2023 roku. Serial opowiada o grupie wyjątkowych żołnierzy-klonów, określanych jako Clone Force 99 lub The Bad Batch, którzy wyruszają na ekscytujące przygody. Bad Batch to grupa genetycznie ulepszonych klonów stworzonych, aby były wyjątkowo uzdolnione w określonych zadaniach i posiadały unikalne zdolności fizyczne. Głosu użyczył im aktor Dee Bradley Baker, a wśród nich Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair i Echo. Zostały pierwotnie wprowadzone w serialu animowanym Gwiezdne wojny: Wojny klonów i zyskały wielu fanów dzięki swoim wyjątkowym osobowościom i umiejętnościom.

Star Wars: The Bad Batch opublikowało niedawno sześć plakatów z postaciami na oficjalnym koncie Star Wars na Twitterze, aby promować swój serial aktorski przed premierą drugiego sezonu na Disney+. Plakaty przedstawiają każdego z pięciu głównych członków Bad Batch wraz z byłym kolegą z drużyny i wrogiem, Crosshairem. Pod koniec pierwszego sezonu The Bad Batch strzelec zwrócił się przeciwko drużynie i stanął po stronie Imperium. Plakat Crosshaira pokazuje, że nadal dumnie przywdziewa swoją imperialną zbroję w sezonie 2. W przypadku głównej grupy kostiumy z sezonu 1 zostały odnowione i mają łagodniejsze odcienie, teraz składające się z pomarańczy i brązu zamiast tradycyjnego czerwono-czarnego. Fani Gwiezdnych Wojen nie mogą się doczekać, co ich czeka, gdy The Bad Batch powróci z wyczekiwanym drugim sezonem.

W maju 2022 roku Lucasfilm wypuścił zwiastun drugiego sezonu Star Wars: The Bad Batch. Teaser przedstawiał zespół w nowej zbroi, a więcej pokazano w pełnym zwiastunie, który został wydany w grudniu. Oficjalny zwiastun dał fanom bliższe spojrzenie na nowe kostiumy, a także potwierdził, że popularne postacie z Wojen Klonów, Kapitan Rex, Komandor Cody i Wookie padawan Gungi, powrócą do serialu.

Czytaj także  The Cleaning Lady Gets Renewed for Season 3 at Fox

Komandor Cody powraca w drugim sezonie The Bad Batch

Komandor Cody w Gwiezdnych Wojnach, Odcinek 3 – Zemsta Sithów 20th Century Fox

The Bad Batch ma miejsce po upadku Republiki iw Gwiezdnych wojnach: część III – Zemsta Sithów (2005). Cody próbował zabić Kenobiego w ramach wykonania Rozkazu 66, który nakazywał wszystkim klonom z żetonami Inhibitora zwrócenie się przeciwko Zakonowi Jedi. Captain Rex, Crosshair i The Bad Batch usunęli swoje żetony Inhibitorów, ale nie wiadomo jeszcze, czy Cody zrobił to samo. Cody jest główną postacią w drugim sezonie The Bad Batch. W zwiastunie pokazano go pracującego dla Imperium i noszącego nową imperialną zbroję, chociaż nie otrzymał jeszcze własnego plakatu postaci.

Oficjalne streszczenie drugiego sezonu Star Wars: The Bad Batch:

„Minęły miesiące od wydarzeń na Kamino, a Bad Batch kontynuuje swoją podróż, przemierzając Imperium po upadku Republiki. Ich ścieżki skrzyżują się z przyjaciółmi i wrogami, zarówno nowymi, jak i znanymi, gdy zmierzą się z różnymi ekscytującymi najemnikami misje, które zabiorą ich w nieoczekiwane i niebezpieczne nowe miejsca”.

Drugi sezon Star Wars: The Bad Batch będzie dostępny na platformie Disney+ od 4 stycznia 2023 r. Pierwszy sezon serialu jest już transmitowany na platformie.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *