Na kilka dni przed premierą trzeciego sezonu Star Trek: Picard showrunner serialu, Terry Matalas, dał fanom lepszy obraz tego, czego mogą oczekiwać od serialu. Wcześniej ujawniono, że kilka znajomych twarzy ponownie wcieli się w swoje role w trzecim sezonie. Terry Matalas podzielił się z Colliderem, czego fani mogą oczekiwać od sezonu 3.

Jedną z rzeczy, które showrunner obiecuje fanom, jest to, że finał trzeciego sezonu nie spełni ich oczekiwań. Poprzednie sezony serialu nie cieszyły się zainteresowaniem fanów. Tym razem Matalas upewnił się, że seria będzie miała wystarczającą obsługę fanów, zwłaszcza fanów, którzy byli lojalni wobec serii.

Terry Matalas podekscytowany powiedział: „Wiesz, konkretnie [in] Odcinek 6, udajemy się do miejsc, które są bogate w historię Star Trek. Tak więc istnieje cienka granica między obsługą fanów a po prostu byciem we wszechświecie, w którym istnieje 50 lat historii. Jeśli nie poświęcisz chwili i nie odniesiesz się do tego i nie będziesz się trochę zabawić, co w ogóle robisz?”

Następnie Matalas szczegółowo opisał finał, nie ujawniając zbyt wiele. Powiedział: „Naprawdę nie mogę o tym mówić za dużo, ale powiem ci, że myślę, że to satysfakcjonujące. Myślę, że kiedy tam dotrzesz i zdasz sobie sprawę, kiedy zobaczysz cały obraz i puzzle się połączą, to wydaje się satysfakcjonującym zakończeniem Star Trek: The Next Generation”.

Kontynuował: „Jednak jest to również przekazanie pochodni ostatniej generacji następnemu pokoleniu, a jest kilka nowych postaci, które możesz chcieć kontynuować, a także kilka nowych statków kosmicznych, które możesz chcieć kontynuować, aby odważnie wchodzić ostateczna granica.”

Znajome twarze i nowa grupa talentów oddają sprawiedliwość serialowi

Paramount Telewizja Krajowa

Kilka postaci z poprzedniej serii Star Trek ma powrócić w tym sezonie, Gates McFadden z Next Generation ponownie wcieli się w rolę dr Beverly Crusher, Jonathan Frakes jako Will Riker, Marina Sirtis jako Deanna Troi, Michael Dorn jako Worf, LeVar Burton jako Geordi La Forge , Brent Spiner jako Lore, Michelle Hurd jako Raffi Musiker i Jeri Ryan ze Star Trek: Voyager jako Seven of Nine.

Czytaj także  Black Panther: Wakanda Forever Disney+ Release Date Revealed

Oprócz tych znajomych twarzy, fani zobaczą nowe twarze, które mają tchnąć życie w różne role na małym ekranie. Nowicjuszami w serialu są Ashlei Sharpe Chestnut jako Sidney La Forge, Mica Burton jako Alandra La Forge, Amanda Plummer jako nikczemny Vadic, Todd Stashwick jako kapitan Shaw z USS Titan i Ed Speleers jako współpracownik Beverly Crusher.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *