Najnowsze podejście do Rodziny Addamsów pojawiło się wraz z niedawnym debiutem w środę na Netflix. Reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest Tim Burton, a Wednesday przedstawia Jennę Ortegę jako starszą, nastoletnią wersję tytułowej postaci. Historia opowiada o środzie, gdy uczęszcza do Nevermore Academy, gdzie bada mroczne sekrety uniwersytetu za pomocą swoich mocy psychicznych.

Ponowne uruchomienie popularnej marki, takiej jak Rodzina Addamsów, może pójść w obie strony z fanami, ale wydaje się, że większości widzów podoba się nowy środowy serial. Jego oglądalność na Rotten Tomatoes wynosi 86% świeżości, a wielu fanów chwali serial w mediach społecznościowych. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego Netflix jeszcze nie odnowił środy na sezon 2, czując, że serial miał doskonały sezon pierwszego roku, który zasługuje na kontynuację jego historii.

„Jeśli Netflix nie przedłuży w środę drugiego sezonu, będę siać spustoszenie tak katastrofalne, że będą tego żałować” – napisał jeden z fanów w tweecie, który zaaprobowałby Wednesday Addams.

„Właśnie skończyłem oglądać środowy serial na Netflix. Solidne 10/10” — pisze inny fan. „Każda scena wydawała się intrygująca i chcę więcej. Mam nadzieję, że Netflix przedłuży kontrakt na sezon 2 franczyzy! Będę czekać! Poza tym Jenna Ortega dała radę”.

A jak to ujął inny fan: „Środowy program był niesamowity, bardzo mi się podobał! Aktorstwo Jenny Ortegi było nie z tego świata i każdy element – ​​scenariusz, scenografia, kostiumy – był doskonały. Naprawdę mam nadzieję, że odnowią serial na kolejny sezon”.

Środa kończy się Cliffhangerem

Netflixa

Nie wchodząc zbyt daleko w terytorium spoilerów dla tych, którzy jeszcze nie oglądali serialu, środowy sezon pierwszego roku nie kończy fabuły serialu ukłonem. Pozostawia otwarte drzwi do kontynuacji historii w kolejnym sezonie i jasne jest, że twórcy serialu celowali w to. To zależy od Netflix, czy ten drugi sezon ostatecznie nadejdzie, ale współtwórcy Al Gough i Miles Millar mają już na myśli kilka pomysłów, gdzie pójść w nadchodzących odcinkach, gdyby nadeszło odnowienie.

Czytaj także  Frasier Revival Sees the Beloved Psychiatrist Back in Boston

„Serial tak naprawdę opowiada o dziewczynie, która widzi świat w czerni i bieli i dowiaduje się, że istnieją odcienie szarości” — powiedział Gough niedawno TVLine o tym, co potencjalnie zobaczy drugi sezon. „Myślę, że każdy związek lub przyjaźń może skomplikować się innymi czynnikami. To nigdy nie będzie płynna żegluga. I tak naprawdę to ona uczy się radzić sobie ze wzlotami i upadkami przyjaźni”.

Wraz z Jenną Ortegą w roli głównej, w serialu występują także inni członkowie Rodziny Addamsów z Catherine Zeta-Jones jako Morticia, Luis Guzman jako Gomez i Isaac Ordonez jako Pugsley. Showrunnerzy drażnili się również, że więcej członków rodziny będzie można zobaczyć w drugim sezonie, ale serial nadal będzie skupiał się głównie na środowych Addamsach Ortegi i nowych związkach, które tworzy w Nevermore Academy.

Środa jest teraz transmitowana na Netflix. Poniżej możesz zobaczyć więcej fanów domagających się odnowienia.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *