Netflixa

Wzięcie w środę Addamsa było zniechęcającym doświadczeniem dla Jenny Ortegi, ale z pewnością bardzo się opłaciło. Podążając śladami Christiny Ricci, która grała tę rolę w filmach z lat 90., było wielu, którzy wierzyli, że serial Netflix w środę nie będzie w stanie utrzymać świecy w stosunku do tych filmów ani programu telewizyjnego z lat 60., który pojawił się przed nim. W tej chwili środa została uznana za drugą najlepszą adaptację Rodziny Addamsów w historii, ustępując jedynie oryginalnemu serialowi telewizyjnemu.

Podczas gdy Rodzina Addamsów i Wartości rodziny Addamsów stały się dwiema najbardziej znanymi i ikonicznymi wersjami rodziny wyświetlanymi na ekranie, wydaje się, że ciemniejszy ton i styl Tima Burtona dostarczyły doświadczenia z córką Morticii Addams i Gomez Addams, które większość ludzi była chętna do binge-watchingu.

Krytycy niekoniecznie byli świetni w swoich recenzjach, ale seria wciąż przyciągała „świeży” wskaźnik aprobaty 71%. Jednak jeśli chodzi o widownię, ta liczba wynosi obecnie 86%, co jest znacznie lepsze niż 66% i 63%, na które zasłużyły sobie dwa filmy z lat 90. Chociaż było wiele innych iteracji, w tym dwa najnowsze filmy animowane, środa pokonała je wszystkie, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, drugi sezon powinien być prawie gwarantowany.

Środowi fani już zaczęli składać petycje do Netflix w sprawie drugiego sezonu Green Light

środa-Netflix Netflixa

Nie ma nic lepszego niż odrobina szumu w mediach społecznościowych, aby zwrócić uwagę na serial telewizyjny. Mimo że drugi sezon w środę wydaje się pewny, wielu fanów groziło Netflixowi bojkotem, jeśli zdecyduje się nie przywracać mrocznego sarkastycznego detektywa Jenny Ortegi z powrotem, by spłacić zakończenie sezonu.

Przywrócenie Rodziny Addamsów z powrotem do akcji na żywo pod kierownictwem Tima Burtona było potencjalnie ryzykowne, a pamięć o poprzednich iteracjach wciąż jest wysoko ceniona przez fanów. Jednak bardzo szybko stało się jasne, że to nowe podejście do ooky, zwariowanej rodziny zostało bardzo dobrze przyjęte.

Czytaj także  Gen V: New Details on The Boys Spinoff Reveal a Blood-Filled Mystery

Jedną z największych atrakcji serialu dla wielu była Ortega w roli głównej w środę. Zapewniając odpowiedni wygląd, suchy sarkazm i ponurą perspektywę środy, Ortega był rewelacją i z upodobaniem wcielił się w tę rolę. Nawet ci, których nie porwała ta historia, wciąż chwalą aktorkę.

Ponieważ showrunnerzy serialu już ujawnili, że mają plany na następny sezon, a także omówili możliwość spin-offów. Netflix ma już wiele uniwersów dla IP, takich jak Wiedźmin, a dodanie uniwersum rodziny Addamsów może być czymś, co opłaci się na dłuższą metę. Ponieważ każda postać może mieć swoją własną historię do opowiedzenia, a wujek Fester Freda Armisena wydaje się być pierwszy w kolejce, w niezbyt odległej przyszłości może pojawić się znacznie więcej z Rodziny Addamsów.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *