Nowe anime Spy x Family było w tym roku wielkim hitem, a jego pierwszy sezon przyciągnął wiele uwagi ze względu na uroczą mieszankę życia rodzinnego i szpiegostwa. Fani serii również mają wiele powodów do radości w przyszłości.

Na panelu Spy x Family podczas transmisji na żywo Jump Festa 2023 Shueishy ujawniono, że nie tylko serial otrzyma drugi sezon, który będzie nadal adaptacją mangi, ale także oryginalny film zostanie wydany w przyszłym roku. Mówi się, że film będzie nadzorowany przez oryginalnego twórcę mangi, Tatsuyę Endo, który będzie tworzył projekty postaci dla nowych postaci filmu.

Wraz z ogłoszeniem filmu był plakat najwyraźniej narysowany przez Endo, który pokazywał fałszerzy Spy x Family w małym czerwonym samolocie, a później został opublikowany na Twitterze przez konto serii na Twitterze. Żadne szczegóły dotyczące fabuły filmu nie zostały ujawnione, więc jest mało prawdopodobne, że samolot faktycznie wskazuje na treść filmu. Zapowiedź drugiego sezonu była podobnie krótka w szczegółach, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że pierwszy sezon wciąż nie zakończył emisji. Fani, którzy chcą rzucić okiem, zawsze mogą jednak zwrócić się do oryginalnej mangi.

Film Spy x Family?

Spy-x-rodzina-sezon-2

Pierwszy sezon Spy x Family rozpoczął się dopiero w kwietniu 2022 roku, więc tak szybkie ogłoszenie filmu jest trochę niespodzianką. Anime wróciło w październiku na długo wyczekiwaną drugą połowę i było symulowane dla zagranicznej publiczności przez Crunchyroll. Chociaż anime ma głównie komediowy ton, od czasu do czasu ma moment poważnej akcji, co jest prawie odwrotnością każdej innej dużej serii shonen, która rozsiewa komedię wśród akcji. Biorąc pod uwagę ten fakt, trudno sobie wyobrazić, o czym będzie film Spy x Family. Czy bardziej skupi się na akcji, aby w pełni wykorzystać to, co może zrobić historia o długości filmu (i budżecie), czy też ton pozostanie bliższy anime i mandze? Z pewnością jest wielu fanów, którzy nie mieliby nic przeciwko zobaczeniu, jak Loid i Yor ze Spy x Family pokazują, do czego są zdolni na dużym ekranie, ale zrównoważenie tego z Anyą może być trudne.

Czytaj także  Vegeta’s Ultimate Dragon Ball Z Victory Over Goku is His Most Shameful

Bez żadnej konkretnej daty dołączonej do żadnego ogłoszenia, fani będą musieli po prostu poczekać na więcej wiadomości na temat drugiego sezonu Spy x Family i pierwszego dużego filmu. Na razie oryginalną mangę można przeczytać w aplikacji Viz’s Shonen Jump, a serię anime można przesyłać strumieniowo na Crunchyroll.

Więcej: Piosenka zamykająca Spy x Family odtworzona w wersji Awesome Bass Solo

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *