Sony i Amazon Studios kontynuują rozszerzanie swojego uniwersum Spider-Mana, obecnie trwają prace nad serialem Spider-Man Noir na żywo. Według Variety, nastrojowa wersja Spidey poprowadzi swój własny program dzięki uprzejmości Amazon, napisany przez scenarzystę Mortal Kombat i The Lost City Oren Uziel, który opracował program wraz ze scenarzystami Spider-Man: Across the Spider-Verse, Philem Lordem i Christopherem Młynarz.

Zgodnie z raportem, seria Spider-Man Noir będzie podążać za „starszym, siwym superbohaterem w Nowym Jorku lat 30.” Źródła ujawniły również, że serial będzie „osadzony we własnym uniwersum” i że „głównym bohaterem nie będzie Peter Parker”.

Spider-Man Noir, który w komiksach jest Peterem Parkerem, został po raz pierwszy wprowadzony w 2009 roku. Ta alternatywna wersja superbohatera, będąca częścią uniwersum Marvel Noir, znana również jako Earth-90214, jest ukochaną postacią i walkami w stylu noir przestępczości w Nowym Jorku podczas Wielkiego Kryzysu. W przeciwieństwie do swojego pierwotnego imiennika, Spider-Man Noir został ugryziony przez pająka, który wyłonił się z bożka-pająka podczas próby obalenia przemytniczej siatki. Ale, podobnie jak OG Peter Parker, Noir był nasycony nadludzkimi zdolnościami, takimi jak pająk, stając się zamaskowanym strażnikiem i prowadząc jednoosobową wojnę z przestępczością.

Spider-Man Noir często walczy z alternatywnymi wersjami znanych złoczyńców, w tym z Normanem Osbornem, ale czasami walczy z zagrożeniami ze świata rzeczywistego, takimi jak naziści. Znaczącą różnicą między Noir i Earth-616 Spider-Man jest jego pesymizm i ponury światopogląd, a także brutalne metody, których używa przeciwko swoim wrogom. Wszystko to powinno sprawić, że wypad Spidey będzie zupełnie inny. Seria Spider-Man Noir jest planowana jako część Spider-Universe firmy Sony i Amazon, która obejmuje Silk: Spider Society, a kilka innych projektów podobno jest w fazie rozwoju.

Głos Spider-Mana Noir użyczył Nicolas Cage w nagrodzonym Oscarem filmie Spider-Man: Into the Spider-Verse z 2018 roku. Mamy nadzieję, że aktora uda się przekonać do ponownego wcielenia się w rolę w serialu aktorskim…

Czytaj także  Real Housewives of Beverly Hills Star Kathy Hilton Apologizes for Applying Lipstick During Mariska Hargitay's Award Speech

Spider-Man: Across the Spider-Verse wprowadzi całe zastępy Spider-Ludzi

Zdjęcia Sony

Podczas gdy Spider-Man Noir nie pojawi się w nadchodzącej kontynuacji Spider-Man: Into the Spider-Verse, Spider-Man: Across the Spider-Verse, animowana kontynuacja wprowadzi całe mnóstwo innych Spider-Ludzi z całego świata. wieloświat.

Spider-Man: Across the Spider-Verse rozpocznie się wraz z bohaterem Milesem Moralesem, który żyje swoim życiem jako Spider-Man, podążając za wielorakimi wybrykami z pierwszego filmu. Miles wkrótce ponownie spotyka się z Gwen Stacy, zanim zaprzyjaźniony Spider-Man z sąsiedztwa Brooklynu zostaje katapultowany przez multiwers, gdzie spotyka zespół Spider-Ludzi, których zadaniem jest ochrona jego istnienia. Kiedy jednak bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles musi zmierzyć się z innymi Pająkami i musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, aby móc ocalić ludzi, których kocha najbardziej.

Jeśli walka z ogromną grupą Spider-Variants, w tym Oscarem Isaakiem jako Miguelem O’Hara aka Spider-Man 2099, Issą Rae jako Jessicą Drew aka Spider-Woman i Danielem Kaluuyą jako Hobartem „Hobie” Brownem aka Spider-Punk, nie już wystarczająco dużym wyzwaniem, Miles będzie musiał również zmierzyć się z Jasonem Schwartzmanem jako The Spot, złym facetem, którego ciało jest pokryte międzywymiarowymi portalami, które pozwalają mu podróżować przez różne wszechświaty.

Wyreżyserowany przez Joaquima Dos Santosa, Kempa Powersa i Justina K. Thompsona film Spider-Man: Across the Spider-Verse ma zostać wydany 2 czerwca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *