Wydanie Sony Pictures

Na pierwszym plakacie nadchodzącej animowanej kontynuacji, Spider-Man: Across the Spider-Verse, Miles Morales spędza czas z dużym asortymentem Spider-Variant. Wydany za pośrednictwem Twittera plakat przedstawia Milesa patrzącego na sprawy z innej perspektywy niż reszta Spider-Community. Spider-Man: Across the Spider-Verse podąży za Milesem, który nie tylko walczy z superzłoczyńcą The Spot, ale także Spider-Forces, grupą Spider-ludzi z alternatywnych światów, gdy obaj starają się robić to, co myślą jest najlepszy dla multiwersum. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy plakat Spider-Mana: Across the Spider-Verse.

Wraz z Milesem, który stoi z przodu i na środku, plakat daje nam pierwsze spojrzenie na ogromną różnorodność wariantów, które zostaną wprowadzone w Spider-Man: Across the Spider-Verse. Tacy jak Oscar Isaac jako Miguel O’Hara aka Spider-Man 2099, alternatywna wersja Spider-Mana z przyszłości; oraz Hailee Steinfeld granej przez Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy aka Spider-Woman aka Spider-Gwen można łatwo zauważyć w pierwszym rzędzie.

Ale sprawy stają się o wiele bardziej ekscytujące, gdy zaczynamy sprawdzać, kto jeszcze jest w składzie, z plakatem, który po raz pierwszy przedstawia właściwe spojrzenie na Issę Rae jako ciężarną Jessicę Drew aka Spider-Woman; oraz postać grana przez Daniela Kaluuyę, Hobart „Hobie” Brown aka Spider-Punk, brytyjska punkrockowa wersja Spider-Mana, a także Ben Reilly aka Scarlet Spider, Cyborg Spider-Woman i Pavitr Prabhakar aka Spider-Man India, i tak, o wiele więcej.

Plakat nie tylko ukazuje nasze najlepsze jak dotąd spojrzenie na szeroką gamę Spider-People, ale także drażni różne style animacji, które każdy z nich zostanie ożywiony, gdy Spider-Man: Across the Spider-Verse obiecuje być równy bardziej ambitny niż jego nagrodzony Oscarem poprzednik.

Spider-Man: Across the Spider-Verse będzie zdominowany przez sześć różnych stylów animacji

Przez Spiderverse SpiderVerse/Twitter

Scenarzysta i producent Phil Lord ujawnił, jak daleko posunie się ta ambicja w Spider-Man: Across the Spider-Verse, porównując sześć różnych stylów animacji w kontynuacji z tylko jednym ze Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Czytaj także  Black Panther: Wakanda Forever Obsada i ekipa dzielą się powodem kontynuacji serii

„Pierwszy film miał jeden styl animacji, który dominuje w całym filmie. W tym filmie jest ich sześć” — ujawnił niedawno Lord. „Więc bierzemy te narzędzia, dodając wszystkie rzeczy, których nauczyliśmy się w The Mitchells Vs The Machines, a następnie rozwijamy je dalej, aby sprostać ambicjom tego filmu. Ma to zadziwić Cię za każdym razem, gdy wejdziesz w nowe środowisko, a także upewnić się, że styl filmu odzwierciedla historię, a obrazy są napędzane uczuciami, w przeciwieństwie do jakiegoś projektu artystycznego z jajkiem. Nawiasem mówiąc, to też jest!”

Spider-Man: Across the Spider-Verse rozpoczyna się, gdy Miles Morales ponownie spotyka się z Gwen Stacy. Pełnoetatowy, przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa Brooklynu zostaje wkrótce katapultowany przez Multiverse, gdzie spotyka zespół Spider-Ludzi, którego zadaniem jest ochrona samego istnienia. Ale kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles musi zmierzyć się z innymi Pająkami i musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, aby mógł ocalić ludzi, których najbardziej kocha.

Wyreżyserowany przez Joaquima Dos Santosa, Kempa Powersa i Justina K. Thompsona na podstawie scenariusza Phila Lorda, Christophera Millera i Davida Callahama, ponownie prowadzony przez Shameika Moore’a jako Miles Morales znany jako Spider-Man, Spider-Man: Across the Spider -Verse ma zostać wydany 2 czerwca 2023 roku.

Spiderversekeyart

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *