Centrum Komedii

Comedy Central zabierze nas z powrotem do South Park na początku przyszłego miesiąca. W piątek sieć ogłosiła, że ​​długo emitowany serial animowany powróci z premierą sezonu 26 8 lutego 2023 r. Oprócz ogłoszenia tego, opublikowano również zwiastun, aby wzbudzić zainteresowanie powrotem serialu, chociaż nie oferuje nowych materiałów. Niezależnie od tego, możesz sprawdzić ten zwiastun poniżej.

Ta kontynuacja jest kontynuacją ubiegłorocznych obchodów 25-lecia premiery serialu. W tamtym czasie tę okazję upamiętniono specjalnym koncertem z udziałem twórców serialu Treya Parkera i Matta Stone’a, a także Primusa, Weena i członków zespołu Rush. Ten koncert miał swoją premierę dokładnie 25 lat po pierwszym odcinku pilotażowym i można go znaleźć w serwisie Paramount+. Inne treści dostępne wyłącznie dla Paramount + obejmują „filmy” South Park: The Streaming Wars część pierwsza i druga, South Park: Post Covid i South Park: Post Covid: The Return of Covid. W międzyczasie klasyczne odcinki serialu są przesyłane strumieniowo w HBO Max.

Powrót South Parku

South Park Dwa dni przed pojutrem 1200x630-1 Comedy Central Centrum Komedii

Akcja serialu rozgrywa się w mieście South Park w Kolorado i koncentruje się głównie na życiu czwórki wulgarnych dzieci i ich rodzin. Obecnie uważany za jeden z najlepszych programów telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały, serial zdobył kilka nagród Primetime Emmy Award i inne różne wyróżnienia w całym swoim okresie. Utrzymująca się wysoka oglądalność i popularność zaowocowały wysokodolarową umową na utrzymanie serialu w Comedy Central do 2027 roku, co gwarantuje, że South Park będzie nadawany na antenie przez wiele lat. Odnowienie sprawi, że South Park będzie miał co najmniej 30 sezonów, dzięki czemu stanie się największym pretendentem do wyprzedzenia Simpsonów pewnego dnia jako najdłużej emitowany serial animowany wszechczasów.

„Comedy Central jest naszym domem od 25 lat i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że zobowiązali się do nas na następne 75 lat” – powiedzieli twórcy Matt Stone i Trey Parker w oświadczeniu, gdy program został odnowiony. „Kiedy przyszliśmy do ViacomCBS z innym sposobem produkcji serialu podczas pandemii, Chris (McCarthy), Nina (Diaz), Keyes (Hill-Edgar) i Tanya (Giles) natychmiast nas wspierali i umożliwili nam spróbowanie czegoś nowego, co okazał się naprawdę dobrze przyjęty. Nie możemy się doczekać powrotu do kręcenia tradycyjnych odcinków South Park, ale teraz możemy też wypróbować nowe formaty. Wspaniale jest mieć partnerów, którzy zawsze zaryzykują z nami.

Czytaj także  She-Hulk Odcinek 9 Pisanki, które mogłeś przegapić

Parker i Stone są producentami wykonawczymi South Park z Anne Garefino i Frankiem C. Agnone II. Producenci to Eric Stough, Adrien Beard, Bruce Howell, Jack Shia, Vernon Chatman, Daryl Sancton, Giancarlo Ganziano, John Hansen, David List, Mark Munley, Nate Pellettieri, Greg Postma, Lydia Quidilla, Wonnie Ro, Jenny Shin i Keo Thongkham .

South Park powraca w środę, 8 lutego na Comedy Central. Nowy sezon będzie emitowany w Comedy Central na całym świecie przez cały rok. Nowe odcinki zostaną również udostępnione do streamowania w jakości HD na oficjalnych stronach South Park i Comedy Central, a także w aplikacji Comedy Central po premierze.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *