WB

Zawsze łatwo jest spojrzeć wstecz i ponownie rozważyć rzeczy, które teraz mogliśmy zrobić inaczej. Wystarczy zapytać Alfreda Gougha i Milesa Millara, twórców Wednesday, którzy obecnie cieszą się nową falą sukcesów po ponownym uruchomieniu Rodziny Addamsów w serwisie Netflix. Seria pojawia się dwie dekady po tym, jak para wcześniej ponownie wyobrażała sobie Supermana ze Smallville, prequel serii po Tomie Wellingu jako młodym Clarku Kencie na lata, zanim przebrał się za Człowieka ze Stali.

W nowym wywiadzie dla THR Gough i Millar opowiedzieli, jak inaczej podeszliby do Smallville z perspektywy czasu. W przypadku Gough wspomina, że ​​związek między Clarkiem i Laną Lang (Kristin Kreuk) trwa zbyt długo, przez co po pewnym momencie wydaje się „powtarzalny”. Zdał sobie z tego sprawę zwłaszcza po otrzymaniu informacji zwrotnej od swojej córki, która ostatnio oglądała program.

„Sprawa Clarka i Lany trwała zbyt długo. Coś innego musiało się tam wydarzyć. Myślę, że to było coś, co stało się trochę powtarzalne. Moja młodsza córka jest teraz, w końcu po środzie, wraca do oglądania Smallville i jest w sezon drugi. Mówi: „O co chodzi z tą dwójką?” Mówię: „To był inny czas”. Więc myślę, że są tam rzeczy, gdybyśmy wrócili, prawdopodobnie bylibyśmy trochę bardziej odważni w niektórych z tych związków i doprowadzilibyśmy je do pewnych głów i pozwolili im się rozegrać.

Millar zgadza się, chociaż wyjaśnia, że ​​serial wyglądał tak, jak wtedy, ponieważ nie mieli pojęcia, że ​​​​będzie trwał przez dziesięć sezonów. Sugeruje również, że postacie kobiece byłyby traktowane inaczej, gdyby serial był pisany dzisiaj.

„Byliśmy zdecydowanie ostrożni i po prostu bardzo świadomi faktu, że chcieliśmy dotrzeć do pięciu sezonów, a skończyło się na 10 sezonach, ale po prostu mówimy:„ OK, jeśli je podzielimy, co zrobimy? ’ Ponownie, jako ojciec dziewczynek, myślę, że postacie kobiece postąpilibyśmy dzisiaj inaczej. Myślę, że Lana, nie było tam jej agencji. Mogła być znacznie silniejszą postacią, a zawsze czuła się postawiona w pozycji słabości. To inna epoka, inny czas. Myślę więc, że mogliśmy to zrobić i zdecydowanie przyjrzelibyśmy się, aby zrobić to lepiej ”.

Czytaj także  Hulu's Reboot Is Completely Dead as Search for New Home Comes Up Short

Smallville wciąż ma silną rzeszę fanów

Obsada Smallville Warner Bros.

Smallville nadal jest hitem, ponieważ od tego czasu jego historia jest kontynuowana w serii komiksów. Tom Welling i Erica Durance ponownie wcielili się w swoje role w crossoverowym wydarzeniu The CW Crisis on Infinite Earths. W ostatnich latach dużo mówiło się również o kontynuacji serialu animowanego, na czele której stoi Welling i współgwiazda Michael Rosenbaum. Serial miał się rozpocząć po programie telewizyjnym, w którym Clark Kent z Welling walczy teraz z przestępczością jako Superman.

Jeśli chcesz oglądać Smallville, możesz przesyłać strumieniowo serial na HBO Max.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *