Zespół Shazam Funkos

Podczas gdy DCEU przygotowuje się do dużych zmian, niektórzy bohaterowie przygotowują się do swoich wielkich chwil. Jednym z tych bohaterów jest Shazam, który jest gotowy na wielki powrót w Shazam! Fury of the Gods, który trafi do kin w marcu tego roku. Funko również przygotowuje się na ten wielki powrót z zupełnie nową linią Funko Pops z postaciami z filmu!

Shazam Córki Atlasa Funkosa i jednorożca Shazam Córki Atlasa Funkosa i jednorożca

Breloki Shazam Funko Breloki Shazam Funko

Linia popów liczy łącznie dziesięć i zawiera różne postacie z filmu. Wśród kolekcji fani mogą znaleźć Darlę, Eugene’a, Shazama, Hesperę, Pedro, jednorożca, Antheę, Kalypso, Hesperę, Freddy’ego i Mary! Wraz ze standardowymi popami pojawią się również wersje Hespera i Shazam z pękiem kluczy. Wśród kolekcji znajduje się również rzadki wariant Shazam ze świecącymi w ciemności funkcjami, możesz przeczytać opis poniżej.

Shazam Chase Wariant Funko Shazam Chase Wariant Funko

Powiedz słowo i przygotuj się do lotu z Popem! Shazam!™. Poprowadź rodzinę Shazam!™ w swojej kolekcji Shazam!™: Fury of the Gods z Billym Batsonem i przywołaj fantastyczne moce starożytnych bohaterów! Jest szansa 1 na 6, że znajdziesz pościg za Popem! Shazam!™ ze świecącymi w ciemności oczami i akcentami. Figurka winylowa ma około 4,45 cala wysokości. Warianty Chase są wysyłane losowo. Otrzymanie pościgu przy zakupie nie jest gwarantowane.

Shazam łączy rodzinę!

Shazam!  Furia Bogów – DCU 2023 Warner Bros.

Shazam 2: Fury of the Gods to kontynuacja Shazam! z 2019 roku, w którym tytułowym bohaterem jest Zachary Levi. Film śledzi losy Billy’ego Batsona (Asher Angel), który zostaje wybrany przez czarodzieja Shazama (Djimon Honsu) na swojego nowego mistrza. Ilekroć Batson woła to imię, zmienia się w potężnego bohatera, który je nosi. Film ma obecnie 90% aprobaty na Rotten Tomatoes i jest uważany za przezabawny dodatek do DCEU.

Czytaj także  Wakanda Forever Writer mówi, że M'Baku i Nakia prawie przejęli rolę Czarnej Pantery

Główny złoczyńca Shazama, Czarny Adam, również zyskał swój własny film fabularny w filmie z 2022 roku z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej. Pierwotnie planowano, że postać pojawi się w pierwszym filmie, ale później producenci zdecydowali się zamiast tego umieścić go we własnym filmie spin-off. Black Adam miał swoją premierę w październiku ubiegłego roku i zebrał mieszane recenzje widzów i krytyków. Pomimo przyniesienia do domu ponad 300 milionów dolarów, film został ostatecznie uznany za rozczarowanie kasowe. Obecnie nie jest jasne, czy Czarny Adam będzie miał miejsce w nowym DCEU kierowanym przez Jamesa Gunna, ale reżyser dał pozytywne wskazówki, że możliwa jest współpraca z udziałem Johnsona.

Jeśli chodzi o Billy’ego Batsona, oficjalnie wrócił do Fury of the Gods, tyle że teraz zostaje liderem nowej drużyny superbohaterów! Kiedy córki Atlasa (Rachel Zegler, Helen Mirren i Lucy Liu) przynoszą kłopoty, zespół musi znaleźć odpowiednią broń, aby wyrównać szanse! Obejrzyj wybuchową przyczepę poniżej.

Shazama! Fury of the Gods Funkos są już dostępne w przedsprzedaży na Gamestop. Kolekcja będzie również dostępna w wielu sklepach, takich jak Target, Hobby Lobby, Diamond Comics, Amazon, Walgreens, Barnes & Noble, Walmart i wielu innych! Tymczasem Shazam: Fury of the Gods trafi do kin 17 marca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *