Netflix znalazł główne gwiazdy do Family Leave, nowej komedii w serwisie streamingowym. Film oparty jest na książce Bedtime for Mommy autorstwa Amy Krouse Rosenthal i skupia się na fabule polegającej na zamianie ciał, podobnie jak w filmach takich jak Zakręcony piątek i Zakręcony. W tym filmie występują Ed Helms (Biuro) i Jennifer Garner (Tak Day) jako małżeństwo, które czuje, że ich rodzina się rozpada, a ich dzieci stają się coraz starsze i bardziej oderwane. Według THR linia logiczna filmu brzmi:

„Kiedy przypadkowe spotkanie z czytelnikiem astrologii powoduje, że rodzina budzi się i widzi pełną zmianę ciała, rankiem najważniejszego dnia każdego z ich życia, Walkerowie mogą się zjednoczyć, by zdobyć awans, rozmowę kwalifikacyjną na studia, podpisać kontrakt płytowy i Próba piłki nożnej?

McG (The Babysitter) reżyseruje na podstawie scenariusza Adama Sztykiela (Czarny Adam). Dodatkowo McG będzie produkować z Mary Viola pod ich szyldem Wonderland wraz z Lawrence Grey i Benem Everardem dla Gray Matter Productions, a także Nicole King Solaka z Garner i Linden Entertainment. Producentami wykonawczymi są David Hyman i Jason Brian Rosenthal.

W filmie zagrają Jennifer Garner i Ed Helms

Netflixa

Chociaż jest bardzo dobrze znany z filmu Biuro, w którym występował jako członek obsady serialu przez wszystkie dziewięć sezonów, Helms ostatnio zagrał w serialu komediowym Peacock Rutherford Falls, do którego jest także współautorem. Występował także w wielu filmach, w tym w znaczącej roli w trylogii Kac Vegas. Helms pojawił się także w filmach takich jak We’re the Millers, Father Figures i Corporate Animals. W zeszłym roku zagrał w Razem razem z Patti Harrison.

Garner, która zdobyła nagrody za swoją popularną rolę w Alias, pojawiła się także w filmach takich jak Elektra, Dallas Buyers Club i Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day. Niedawno pojawiła się w komedii Netflix Yes Day, która obecnie pracuje nad kontynuacją, w której Garner ponownie wcieli się w swoją rolę, a także w hicie Netflix The Adam Project z Ryanem Reynoldsem. Garner pojawił się ostatnio także w serii Prime Video Upload.

Czytaj także  Creed III’s Super Bowl Trailer Showcases Unfinished Business Between Michael B. Jordan and Jonathan Majors

Reżyser Family Leave, McG, kontynuuje swoją współpracę z Netflix przy produkcji tego filmu. Wcześniej reżyserował takie tytuły, jak filmy The Babysitter, a także był producentem filmów Holidate i Tall Girl. McG wyreżyseruje także dla Netflix nadchodzący film akcji science-fiction zatytułowany The Uglies, oparty na postapokaliptycznej powieści Scotta Westerfelda.

Family Leave nie ma jeszcze daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *