Obsada nadchodzącego serialu Disney+ Star Wars The Acolyte została właśnie potwierdzona, a gwiazdy Matrixa, Carrie-Anne Moss i aktorka Logan, Dafne Keen, zostały dodane do już zgromadzonej listy. Ujawniony dzięki uprzejmości StarWars.com, The Acolyte będzie prowadzony przez gwiazdę The Hate U Give i Bodies, Bodies, Bodies, Amandla Stenberg, a reszta obsady drugoplanowej składa się z gwiazdy Queen & Slim, Jodie Turner-Smith, aktora Squid Game, Lee Junga. -jae, gwiazda The Good Place Manny Jacinto, Rebecca Henderson z Russian Doll, gwiazda Faceci w czerni 3 i Russian Doll Charlie Barnett oraz gwiazda z 1917 roku Dean-Charles Chapman.

Dodanie Carrie-Anne Moss do serii Gwiezdnych Wojen jest z pewnością ekscytujące. Najbardziej znana z roli bojowniczki o wolność Trinity w serii Matrix, Moss zagrała także w Memento, Chocolat i Red Planet na dużym ekranie, a także w Jessice Jones i The Defenders na małym ekranie.

Tymczasem Dafne Keen jest najbardziej znana z roli tajemniczej i bardzo śmiercionośnej Laury w Loganie z 2017 roku obok Hugh Jackmana i Patricka Stewarta. Keen obecnie prowadzi adaptację His Dark Materials w HBO, która ma powrócić z trzecim i ostatnim sezonem w grudniu.

Talenty zarówno Carrie-Anne Moss, jak i Dafne Keen powinny być mile widzianymi dodatkami do sagi Gwiezdne wojny, która będzie kontynuowana w The Acolyte na Disney+.

Nowe streszczenie Akolity ujawnia szczegóły serii Gwiezdne wojny

Disney+

Oprócz potwierdzenia obsady, nowe streszczenie The Acolyte ujawniło nasze pierwsze szczegóły dotyczące serii Gwiezdne Wojny. Opisywany jako „tajemniczy thriller”, „Akolita” „zabierze widzów w galaktykę mrocznych sekretów i pojawiających się mocy ciemnej strony w ostatnich dniach ery Wysokiej Republiki. Była padawanka ponownie spotyka się ze swoim mistrzem Jedi, aby zbadać serię zbrodni, ale siły, z którymi się mierzą, są bardziej złowrogie, niż się spodziewali.

W ten sposób The Acolyte zabierze widzów w niezbadany czas w sadze Gwiezdnych Wojen, osadzając serial około 100 lat przed wydarzeniami z Gwiezdnych wojen: Część I – Mroczne widmo. Tak więc, podczas gdy fani Gwiezdnych Wojen są przyzwyczajeni do wydarzeń z dawnych czasów, The Acolyte będzie wydarzeniem z bardzo, bardzo, bardzo dawna. Czasy, kiedy Zakon Jedi przeżywał swój rozkwit. Co powinno zapewnić The Acolyte wyjątkowe podejście do odległej galaktyki.

Czytaj także  Misha Collins Reveals Sneak Peek at Two-Face Transformation in Gotham Knights BTS Video

Leslye Headland z Russian Doll jest twórcą, showrunnerem i producentem wykonawczym The Acolyte, a także wyreżyseruje odcinek pilotażowy. Potwierdzono również dalsze szczegóły wraz z obsadą i streszczeniem, a Akolita ma zostać wyprodukowany przez Rayne Roberts i Damiana Andersona z Kathleen Kennedy, Simonem Emanuelem, Jeffem F. Kingiem i Jasonem Micallefem na pokładzie jako producentami wykonawczymi.

Prace nad The Acolyte trwają obecnie w Wielkiej Brytanii. Serial nie ma jeszcze daty premiery, ale będzie transmitowany wyłącznie na Disney+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *