Disney+

Chris Hemsworth stał się znany jako bohater akcji dzięki roli Thora w Marvel Cinematic Universe, ale jego realistyczne akrobacje w realistycznym serialu Disney+ Limitless sprawiły, że Marvel Studios martwiło się, że aktor może doznać poważnych obrażeń, i wyciągnął wtyczkę z sieci. brzeg, dopóki nie ukończył zdjęć do Thor: Love and Thunder.

Limitless widział Chrisa Hemswortha rzucającego się w wir pełnych akcji akrobacji, w tym wspinania się na szczyt kolejki linowej przy użyciu tylko liny, zawieszonego 100 stóp w powietrzu, pływania w wodach Arktyki i kilku innych eksperymentów mających na celu przetestowanie granic Ludzkie ciało. Serial został stworzony przez Darrena Aronofsky’ego, reżysera The Whale, a także występuje w nim brat Hemswortha, Liam.

Hemsworth ujawnił w nowym wywiadzie dla Jimmy’ego Kimmela Live, że Marvel Studios zaczęło się martwić, że może zrobić sobie poważną krzywdę po kontuzji kostki podczas treningu przed jednym z wielu wyzwań, przed którymi stoi w serii. Podczas gdy Hemsworth wierzył, że może wcisnąć się do kręcenia serialu przed swoim ostatnim występem Thora, skończyło się na tym, że Marvel zaczął się denerwować swoją gwiazdą. Jednak, jak wyjaśnił, powrót do wykonywania akrobacji po kręceniu filmu jako Bóg piorunów przyniósł własne wyzwania. Powiedział:

„Powiedziałem:„ Świetnie, zrobimy to, zanim nakręcę „Thora”. W każdym razie zacząłem trenować, rozwaliłem kostkę, a Marvel wkroczył i powiedział: „Nie. Program, który może go zabić, możesz to zrobić po naszym filmie. Najwyższy czas, abym zaczął strzelać, byłem na końcu „Thora” i byłem wielkości Thora, a mój trener spojrzał na mnie i powiedział: „Masz przerąbane”. To będzie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś. [The challenge] nie chodziło nawet o siłę, stało się wolą walki na pięści, aby spróbować wstać”.

Chris Hemsworth może skończyć z szalonym treningiem Thora

chris-hemsworth-thor-milosc-i-grzmot Marvel Studios/Disney

Czytaj także  Prince Harry Goes on Good Morning America to Talk About Spare

Chociaż wiemy, że Thor powróci, Chris Hemsworth powiedział, że może pomyśleć dwa razy, zanim nabierze tyle masy na następny raz. Przeszedł przez szaloną liczbę treningów, aby zaprezentować swoje „Boskie Ciało” w filmie, wcześniej zasugerował, że następnym razem, gdy zagra tę postać, nie popadnie w takie same skrajności. Powiedział:

„Za każdym razem, gdy grałem postać, nabierałem mięśni i zakładałem rozmiar, a potem traciłem to na coś innego i grałem inną postać, pojawiała się pamięć mięśniowa i zwykłem mówić, że za każdym razem było łatwiej. To było szczególnie trudne. Myślę, że ponieważ docelowa waga, do której dążyliśmy, była znacznie wyższa niż wcześniej. Mieliśmy 12 miesięcy, kiedy byłem w domu, po prostu trenowałem i trochę, wiesz, bawiłem się ciałem, manipulowałem i próbowałem powiedzieć: „Dobra, moglibyśmy teraz spróbować więcej pływania lub spróbować więcej sztuk walki”. To była naprawdę zabawna eksploracja, ale nie wiem, czy chcę znowu być tak duży. Ale byłem jakby… To było… Tak, to było po prostu wyczerpujące. Nie wiem, może się starzeję, ale po prostu zaczęło mnie to bardziej boleć”.

Gra Limitless ma dziś swoją premierę na Disney+, gdzie można również znaleźć wszystkie wycieczki do Thora Hemswortha.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *