Ostrzeżenie: Spoilery do Naruto: Sasuke’s Story — The Uchiha and the Heavenly Stardust: The Manga rozdział 3 Nowa kontynuacja Naruto właśnie dała Sasuke sposób na udowodnienie, że rzeczywiście zasługuje na Sakurę, ale nawet wtedy może to nie wystarczyć, aby fani wybaczyli kontrowersyjne ninja.

Wielu fanów zawsze nienawidziło faktu, że Sakura pozwoliła Sasuke się z nią ożenić z powodu tego, jak źle ją traktował przez cały Naruto. Boruto tylko wzmocnił ich uczucia na ten temat, ponieważ Sasuke zasadniczo porzucił nie tylko ją, ale także ich córkę Saradę na lata. Fakt, że twórcy Boruto zmuszają Sakurę do ciągłego stawania w obronie i pozostania z mężczyzną, który najwyraźniej nie zasługuje na nią ani na ich rodzinę, prawdopodobnie będzie bolesnym punktem dla fanów przez wiele lat, chyba że coś się wkrótce zmieni.

Aluzja do takiej zmiany mogła właśnie pojawić się w trzecim rozdziale Naruto: Sasuke’s Story — The Uchiha and the Heavenly Stardust: The Manga autorstwa oryginalnych autorów opowieści Masashiego Kishimoto, Juna Esaki i mangaki Shingo Kimury. Kiedy kolega z celi Sasuke, Jiji, mówi mu, że małżeństwo powinno zawsze być razem, Sasuke okazuje szczerą troskę, że nie był, a nawet ponownie porusza ten temat, gdy rozmowa schodzi na coś innego. To wtedy Jiji ponownie przedstawia znaczenie obrączki i tego, jak może zapewnić mu spokój ducha, ponieważ inni mężczyźni mogą ją podrywać, gdy go nie ma.

Co Sasuke będzie musiał zrobić, aby udowodnić, że zasługuje na Sakurę?

Jiji mówi Sasuke o znaczeniu obrączek ślubnych w jego związku z Sakurą w Historii Sasuke w rozdziale 3

Opierając się na tym, jak Sasuke reaguje na komentarze Jijiego, jasne jest, że Sasuke traktuje opinię Jijiego bardzo poważnie, posuwając się nawet do tego, że pogodził się z faktem, że w rzeczywistości jest zbyt często nieobecny w swojej rodzinie. To nie przypadek, że Historia Sasuke wspominała już dwa razy o obrączkach ślubnych i możliwe, że Sasuke mógłby zasugerować Sakurze przyjęcie tego zwyczaju, mimo że nie istnieje on w Konoha. Czy jednak symbolizowanie ich zaangażowania za pomocą obrączek ślubnych może sprawić, że Sasuke będzie bardziej zasługiwał na Sakurę?

Czytaj także  Dragon Ball Super is Officially a Romantic Comedy, Confirms Author

Na pewnym poziomie obrączki mogą udowodnić, że Sasuke naprawdę się o nią troszczy, ponieważ pokazuje, że boi się ją stracić. Służyłoby to również jako drugi sposób, w jaki okazuje uczucia Sakurze. Do tej pory Sasuke robił to tylko przez swoje niesławne szturchanie w czoło, co jest ukłonem w stronę tego, jak jego własny brat Itachi kiedyś wyraził miłość do Sasuke. Co więcej, ten gest udowodniłby, że jest gotów wyjść poza to, czego wymagają od niego zwyczaje w jego własnej wiosce, aby upewnić się, że ich małżeństwo jest legalne.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że sposób, w jaki Sasuke przedstawia ten nowy rytuał w swoim związku z Sakurą, może być zrozumiały jako próba jej posiadania. Jeśli ona nosi jego obrączkę, ale on nie zmienia swojego postępowania, zostawiając ją na lata, Sasuke zasadniczo używałby tych opasek, aby usprawiedliwić swoje własne wątpliwe zachowanie, jednocześnie dalej przykuwając Sakurę do niego w małżeństwie, które jest okropnie jednostronny. W małżeństwie trzeba się poświęcić, a jeśli do ich małżeństwa zostaną wprowadzone obrączki, Sakura będzie poświęcać więcej swoich swobód, podczas gdy on będzie kontynuował swoje wieloletnie misje. Jak powiedział Jiji, Sasuke zapewniłby sobie spokój umysłu – spokój ducha, że ​​może nadal uciekać z porzucaniem rodziny. Aby naprawdę zasłużyć na Sakurę, Sasuke musi ponownie oświadczyć się z obrączką na końcu tej kontynuacji Naruto i pozostać przy niej tak, jak powinien był od początku.

Dalej: Boruto zdenerwował Hinatę znacznie gorzej niż fani zdają sobie sprawę

Naruto: Sasuke’s Story — The Uchiha and the Heavenly Stardust: The Manga jest dostępny na Viz.com!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *