Zdjęcia Warner Bros

Nadeszła nowa Supergirl, a Sasha Calle nie może być bardziej zachwycona. Podczas Super Bowl miała miejsce oficjalna premiera nowego zwiastuna filmu Flash, który po raz pierwszy rzucił okiem na debiut Calle jako Supergirl. Fani tej postaci byli szczęśliwi, widząc ją przed jej pojawieniem się na dużym ekranie, a biorąc na Twittera, sama Calle jasno dała do zrozumienia, jak bardzo jest podekscytowana, widząc siebie w nowym zwiastunie.

W tweecie Calle pisze: „WSZYSCY! KOCHAM CIĘ! WKŁADAM SERCE I DUSZĘ W SUPERGIRL. TO TAKIE EKSCYTUJĄCE, ŻE MOGĘ W KOŃCU DZIELIĆ SIĘ Z TOBĄ TROCHĘ JEJ! JEST TAKA WYJĄTKOWA I SILNA. POCZUĆ JĄ BYŁO JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH WYRÓŻNIEŃ. KOCHAM JĄ BARDZO I KOCHAM CIĘ! 16 CZERWCA. LETS F—ING GOOOO!”

Dzieląc się filmem, na którym reaguje na zwiastun emitowany na żywo, Calle dodała w kolejnym tweecie: „JEŚLI COŚ MNIE NAUCZYŁA SUPERGIRL, TO JEST NADZIEJA. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. NIE POZWÓL NIKOMU MÓWIĆ INACZEJ! KOCHAM CIĘ !!!!!!”

Czas Supergirl w DCU może być ograniczony

Supergirl Flash Zdjęcia Warner Bros

Zatrudnienie Calle jako Supergirl miało miejsce na długo przed tym, jak James Gunn i Peter Safran dołączyli do DC Studios, niedawno zapowiadając swój nadchodzący film Supergirl: Woman of Tomorrow. Bardzo niewiele ujawniono na temat tego projektu, chociaż Gunn zauważył, że wprowadzi on „zupełnie inny typ Supergirl”. Nie jest jasne, czy oznacza to, że ktoś nowy zostanie sprowadzony, aby zastąpić Calle w tej roli, co ograniczy Calle do jednego filmu jako Supergirl. Gunn i Safran zasugerowali, że sami nie są jeszcze pewni, drażniąc się, że Calle mogłaby potencjalnie ponownie zagrać rolę w tym projekcie.

„Rozważamy to wszystko. Jeszcze nie wiemy” – cytowano Gunna i Safran, którzy powiedzieli, że Calle prawdopodobnie zostanie w pobliżu. „Jesteśmy dość daleko od Supergirl: Woman of Tomorrow”.

Czytaj także  History of the World, Part II Images Reveal First Look at Hulu's Follow-Up to 1981 Film

W każdym razie Supergirl Calle pojawia się w zwiastunie, co sugeruje, że będzie odgrywać kluczową rolę w fabule Flasha. Jeśli fani bardzo dobrze zareagują na nią w filmie, jak wielu już zareagowało na jej pojawienie się w samym zwiastunie, to może tylko pomóc Calle w powrocie do roli w Supergirl: Woman of Tomorrow. Na razie fani mogą najpierw spodziewać się jej debiutu na dużym ekranie tego lata.

Flash będzie miał swoją premierę w kinach 16 czerwca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *