Obsada Daredevil: Born Again zbiera się. Kiedy po raz pierwszy ogłoszono serial, okazało się, że Charlie Cox i Vincent D’Onofrio ponownie wcielą się w swoje role jako Matt Murdock i Wilson Fisk. Nie był to duży szok, ponieważ obaj aktorzy powrócili już w tym momencie do Marvel Cinematic Universe, a Cox pojawił się w Spider-Man: No Way Home, podczas gdy D’Onofrio był obecny w serialu Disney + Hawkeye. Teraz jednak podobno do obsady dołączają kolejne nazwiska.

Niedawno poinformowano, że Michael Gandolfini (The Many Saints of Newark) zadebiutuje w MCU nienazwaną rolą w serialu. Variety donosi teraz, że do obsady dołączyły także Sandrine Holt (The Expanse, Better Call Saul) i Margarita Levieva (The Deuce, In From the Cold). Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat postaci, które mają przedstawiać nowe dodatki.

Holt niedawno pojawiła się w szóstym i ostatnim sezonie Better Call Saul, który obejmuje kluczową scenę finałową, jako żona Howarda Hamlina (Patrick Fabian). Niedawno pojawiła się także w American Gigolo ze swoimi poprzednimi filmami na małym ekranie, w tym MacGyver, The Crossing, Homeland i Fear the Walking Dead. W międzyczasie Levieva jest związana z nadchodzącą serią Gwiezdnych wojen Akolita, a następnie gra w innych serialach, takich jak Zemsta, Czarna lista i Litwinienko.

Kto jeszcze pojawi się w Daredevil: Born Again?

Matt Murdock i Karen Page w Daredevilu Netflixa

Wielu fanów poprzedniej serii Daredevil prawdopodobnie zastanawia się, czy oprócz Coxa i D’Onofrio pojawią się jakieś inne znajome twarze. W tej chwili nie wiadomo, ale Cox odniósł się do tej możliwości podczas niedawnego występu na niemieckim Comic Con Winter Edition za pośrednictwem Collider. Nawet Cox nie wie jeszcze, czy fani zobaczą inne, takie jak Karen Page Deborah Ann Woll i Foggy Nelson Eldena Hensona. Ma jednak nadzieję, że coś się wydarzy.

Czytaj także  The CW Announces Premiere Date for The Flash's Final Season

„Nie wiem, co stanie się z innymi postaciami w nowym serialu, ale wiem na pewno, że Elden i Deborah byli sercem tego, co robiliśmy wcześniej, a serial odniósł sukces dzięki nim. — powiedział Koks.

Wiemy, że serial zostanie napisany przez Matta Cormana i Chrisa Orda (Covert Affairs). Ma pojawić się na Disney + na początku 2024 roku, a dokładna data nie została jeszcze ogłoszona. Będzie też znacznie dłuższy niż większość programów MCU na Disney +, ponieważ Daredevil: Born Again będzie podobno obejmował aż 18 odcinków.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *