Hollywoodzka gwiazda Ryan Reynolds wyznaczył właśnie swoją kolejną główną rolę. THR donosi, że aktor zagra główną rolę w nadchodzącej komedii Boy Band, filmie, który będzie również produkował wraz z częstym współpracownikiem Shawnem Levym. Reynolds będzie produkował pod swoim sztandarem Maximum Effort, podczas gdy Levy będzie produkował dla 21 Laps Entertainment. W raporcie zauważono również, że Levy może również wyreżyserować film, ale to jeszcze nie zostało postanowione. Reynolds i Levy są obecnie w fazie przedprodukcyjnej Deadpool 3 po wcześniejszej współpracy przy Free Guy i The Adam Project.

Ponadto Reynolds będzie miał kreatywny udział w Boy Band, ponieważ był współautorem scenariusza z Jesse Andrewsem (ME i Earl and the Dying Girl). Szczegóły fabuły nie zostały ujawnione poza tym, że komedia jest opisana jako „film o ponownym połączeniu chłopców”. Wydaje się prawdopodobne, że Reynolds zagra jednego z członków boysbandu w Boy Band, ale nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat jego postaci.

Założenie jest podobne do tego z programu telewizyjnego Girls5eva, który opowiada o zjednoczonych członkiniach dziewczęcej grupy podobnej do Spice Girls dekady później. Po debiucie pierwszych dwóch sezonów w Peacock, serial powróci na sezon 3 na Netflix. To jeden z wielu współczesnych programów, które koncentrują się na rewitalizacji czegoś z przeszłości, ponieważ pomysł przypomina również serial komediowy Hulu Reboot. Ten program podąża za członkami popularnego sitcomu z początku 2000 roku, którzy zjednoczyli się dekady później, mając nadzieję na ponowne uruchomienie swojego programu. Serial został odwołany po jednym sezonie pomimo dobrych recenzji. W każdym razie Boy Band robi coś innego z formatem filmu fabularnego, a nie serialu epizodycznego.

Ryan Reynolds ma trochę praktyki

Dobre popołudnieSpirited Jabłko

Być może Reynolds chciał dalej śpiewać i tańczyć z Boy Bandem po tym, jak udało mu się to zrobić w swoim wakacyjnym filmie Spirited. Wydany w Apple TV+ w samą porę na miniony sezon świąteczny, film jest nowoczesną adaptacją klasyka Charlesa Dickensa Opowieść wigilijna z Willem Ferrellem w roli Ebenezera Scrooge’a, który służy jako Duch minionych świąt Bożego Narodzenia i pomaga uczyć Clinta Briggsa (Reynolds) prawdziwe znaczenie świąt. Reynolds i Ferrell zebrali wiele pochwał za śpiew i taniec w filmie.

Czytaj także  Willem Dafoe Has Not Given Up On Playing Joker

Ponieważ Boy Band jest na wczesnym etapie, film nie ma jeszcze daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *