Studio Marvela

Fani mogli wiele wyciągnąć z ogłoszenia, że ​​Hugh Jackman jeszcze raz wyciągnie Wolverine’a z emerytury w Deadpool 3, ale niektórzy fani Taylor Swift szybko zauważyli coś, czego nikt inny nie zauważył. W ogłoszeniu wideo Ryana Reynoldsa i Jackmana wybrana lokalizacja wyglądała na tę samą, co Swift’s All Too Well: The Short Film, i to wszystko, czego potrzeba, aby plotki o potencjalnym pojawieniu się Swifta w Deadpool 3 zaczęły krążyć Media społecznościowe. Jednak Reynolds obalił tę teorię… przynajmniej na razie.

Taylor Swift jest przyjaciółką Reynoldsa i jego żony, Blake Lively, więc fakt, że istnieje związek, nie jest niespodzianką, a Reynolds wyjaśnił podczas rozmowy z ET, że z pewnością może istnieć sposób, aby Deadpool 3 miał występ wokalistki. Powiedział:

„Gdybyśmy kręcili następny film o Deadpoolu w naszym domu, to właśnie w tym miejscu. Zrobiłbym wszystko dla tej kobiety. Ona jest geniuszem.

Swift bije obecnie rekordy swoim najnowszym albumem, o czym Reynolds również wspomniał, gdy zachwycał się tym, jak bardzo cała jego rodzina kocha jej nowy album, i chociaż ma więcej niż wystarczająco własnej pracy, by sobie z tym poradzić, wystarczyłaby tylko jedna prośba od Reynoldsa, aby potencjalnie zobaczyć, jak pojawia się epizodycznie w Marvel Cinematic Universe jako część Deadpool 3. Dziwniejsze rzeczy rzeczywiście się zdarzały.

Czy jakakolwiek kamea może być ważniejsza niż powrót Hugh Jackmana w Deadpool 3?

Wolverine-Deadpool-wycieczka Studia XX wieku

Fani Deadpool byli zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że Merc with the Mouth zmierza do MCU po fuzji Foxa i Disneya, więc ujawniono, że Hugh Jackman powróci zupełnie nieoczekiwanie, ponieważ Wolverine ustawił poprzeczkę tak wysoko, że aż stratosferyczny. Chociaż w filmie wciąż może pojawić się kamea Taylora Swifta, jest mało prawdopodobne, że dotknie on boków w porównaniu z powrotem Wolverine’a. Reynolds niedawno skomentował, ile czasu zajęło powrót Jackmana. Powiedział:

Czytaj także  Extraction 2 Image Finds Chris Hemsworth Preparing to Throw Down

„To nie jest tak, że dodanie Hugh Jackmana do filmu, takiego jak ten, jest trudne do sprzedania. To natychmiastowe i stanowcze, bezwarunkowe tak. To wiele ruchomych części, Foxa, X-Men i wszystkich tego rodzaju rzeczy, które Marvel musi uporządkować Mnóstwo biurokracji, aby tak się stało. I udało im się. I jestem naprawdę wdzięczny, że to zrobili, ponieważ dla mnie praca z Hugh to spełnienie marzeń. Ale praca z Loganem i posiadanie Logana i Wspólne brnięcie w filmie przekracza wszelkie marzenia, na które kiedykolwiek byłbym na tyle śmiały. Jestem więc naprawdę, naprawdę cholernie podekscytowany możliwością zrobienia tego filmu”.

Jakkolwiek podekscytowany Reynolds jest nakręceniem filmu, to nic w porównaniu z tym, co fani myślą o całej sprawie. Podsumowując, to prawie gwarantuje, że Deadpool 3 będzie nie tylko największym jak dotąd filmem Deadpool, ale może być również jednym z największych dotychczasowych filmów MCU.

By Jan

One thought on “Ryan Reynolds odnosi się do teorii fanów Taylor Swift Deadpool 3”
 1. Heya! I realize this is sort of off-topic
  but I needed to ask. Does operating a well-established blog like yours take a massive amount work?
  I am completely new to writing a blog however I do write in my
  journal every day. I’d like to start a blog so I will be able to share my own experience and
  thoughts online. Please let me know if you have any recommendations
  or tips for new aspiring bloggers. Thankyou!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *