Mówi się, że Robert Pattinson, który jest dobrze znany ze swoich ról w serii Zmierzch i niedawnej roli zamaskowanego krzyżowca w The Batman Matta Reevesa, pojawi się w nadchodzącej serii DC The Penguin. Według Jeffa Sneidera, znawcy branży w The Hot Mic, krążą plotki o kolejnej roli Pattinsona w DC Universe. Nie jest jednak jasne, czy pojawi się jako Batman, Bruce Wayne, czy obaj w serialu.

„Chodzi o to, że Pattinson pojawi się w serialu Pingwin”.

The Penguin to spin-off serialu, który będzie kontynuacją historii Oswalda Cobblepota, notorycznego złoczyńcy, który zostaje szefem przestępczości w Gotham City. Chociaż seria nie ma być częścią rozszerzonego uniwersum DC, które budują James Gunn i Peter Safran, oczekuje się, że będzie połączona z uniwersum Batmana Matta Reevesa. Colin Farrell ma ponownie wcielić się w rolę Cobblepota, a serial będzie miał miejsce zaledwie tydzień po wydarzeniach z The Batman, w których Gotham City pogrąża się w chaosie po śmierci Carmine Falcone.

Biorąc pod uwagę potencjalne pojawienie się Pattinsona w Pingwinie, wydaje się prawdopodobne, że serial ustawi niektóre wydarzenia z The Batman – Part 2. Reżyser Matt Reeves już skomentował, że Batman Pattinsona będzie emocjonalnym centrum nadchodzącej kontynuacji, więc możliwe, że Pingwin odegra rolę w fabule filmu. Chociaż nie jest jeszcze potwierdzone, czy Pattinson pojawi się jako Batman w The Penguin, możliwość jego zaangażowania w serial z pewnością wzbudziła zainteresowanie fanów DC.

Colin Farrell podekscytowany odkrywaniem głębin Pingwina w nadchodzącym serialu HBO Max

Warner Bros.

Lauren LeFranc będzie showrunnerką serialu. LeFranc jest znana ze swojej pracy nad programami opartymi na postaciach, wcześniej pracowała nad Marvel’s Agents of SHIELD i Impulse. W The Batman Colin Farrell dał znakomitą kreację jako Pingwin, całkowicie zanurzając się w tej roli dzięki obszernej charakteryzacji i projektom kostiumów. Ta nowa seria pozwoli Farrellowi w pełni zanurzyć się w postać i odkryć nowe warstwy i głębię postaci.

Czytaj także  Tobey Maguire Gives a Positive View to Returning Again as Spider-Man

W niedawnym wywiadzie Colin Farrell podzielił się swoją reakcją na otrzymanie własnego spin-offu. Wyraził zdziwienie tą wiadomością, ponieważ nigdy nie myślał, że jego postać, Oswald Cobblepot, będzie miała swój własny program, kiedy zaczął kręcić film.

„Jedyną rzeczą, na którą wpadłem, było to, że nie byłem w stanie zbadać tej postaci tak bardzo, jak chciałem. Ponieważ cała ta niezwykła praca została wykonana przez [makeup artists] Mike Marino, Mike Fontaine i jego zespół, a ja po prostu pomyślałem, że to wierzchołek góry lodowej, przepraszam za kalambur, że mieliśmy nakręcić sześć lub siedem scen, które zrobiliśmy w filmie. Byłem im wdzięczny, ale chciałem więcej”.

Chociaż The Penguin nie ma potwierdzonej daty premiery, jego produkcja ma rozpocząć się wkrótce i potrwać około pięciu, sześciu miesięcy.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *