Warner Bros.

Robert Downey Jr. oszołomił swoich fanów, publikując film, na którym jego dzieci pomagają mu zgolić wszystkie włosy. Okazało się, że zamiast radykalnej zmiany wyglądu, łysy wygląd aktora Iron Mana jest odpowiedni dla jego roli w serialu HBO The Sympathizer. Jednak jeden z fanów zdecydował, że lśniący pasztet aktora może również uczynić go głównym kandydatem do roli Lexa Luthora w możliwym obecnie filmie Człowiek ze stali 2. Posunęli się nawet do głębokiego sfałszowania Downeya Jr w „Pierwszy Look” zwiastun filmu, który można obejrzeć poniżej.

Oczywiście nastąpił ogromny skok zainteresowania franczyzą Supermana od czasu powrotu Henry’ego Cavilla na scenę post-kredytową Czarnego Adama. Wielu fanów wierzyło, że Man of Steel 2 pojawi się w niezbyt odległej przyszłości. Chociaż jest to daleka droga od potwierdzonej trasy, którą bohater Cavilla wybierze w ramach planu DCU Jamesa Gunna i Petera Safrana, nie powstrzymuje to fanów przed swoimi teoriami.

Oczywiście Robert Downey Jr właśnie opuścił Kinowe Uniwersum Marvela w ciągu ostatnich kilku lat i wątpliwe jest, czy w ogóle rozważałby objęcie znaczącej roli w DCU. Jednak jasne jest, że nowa fryzura Downey Jr zainspirowała niektóre umysły do ​​wirowania i kto wie, gdzie się to skończy.

Czy Robert Downey Jr może powrócić jako Iron Man?

Iron Man w Avengers Endgame Disneya, Marvel Studios

Po wydarzeniach z Avengers: Endgame wydawało się, że Tony Stark zniknął i tyle. Jednak potem pojawił się multiwers, w którym wszystko jest możliwe i każdego można znaleźć ponownie w innym wszechświecie. Czy to oznacza, że ​​Downey Jr może niespodziewanie tymczasowo powrócić do swojej roli Iron Mana w MCU?

Mogłoby to być możliwe, ale prawdopodobnie nie nastąpiłoby to aż do ostatnich filmów Sagi Multiverse i nie byłby to powrót na stałe. Po odejściu z serii Downey Jr wydawał się być szczęśliwy, że opuszcza MCU, mówiąc wtedy:

Czytaj także  James Cameron Says Terminator Reboot Discussions Are Happening

„Miałem niesamowity 10-letni bieg z Marvelem, który popchnął mnie twórczo. Mam teraz o wiele więcej ambicji, aby robić rzeczy, których wcześniej nie robiłem. Ewolucja jest kluczem – najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to stanąć na własnej drodze. jeśli chodzi o to, że chcę być odpowiednim ojcem, mężem i obywatelem, byłoby nieodpowiedzialne z mojej strony, gdybym nie miał oczu przed sobą, abym mógł przygotować umysł na to, co ma nadejść i na zmianę ”.

Od tego czasu Downey Jr nie odniósł największego sukcesu na dużym ekranie, ponieważ jego film Dolittle otrzymał średnie recenzje i walczył o wywarcie dużego wpływu na kasę. Pandemia Covid opóźniła inne projekty, ale jego pojawienie się w The Sympathizer w HBO będzie potencjalnie największym jak dotąd odejściem od świata superbohaterów. Czy to sprawia, że ​​​​jest mniej lub bardziej prawdopodobne, że będzie chciał wrócić do świata filmów komiksowych, czy to Marvela, czy DC, to tylko czas pokaże.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *