Nie ma wątpliwości, że Camila Cabello zrobiła właśnie kolejny znaczący krok naprzód w swojej aktorskiej karierze. Według Deadline, po swojej głównej roli w Kopciuszku Prime Video, teraz ma dołączyć do obsady Roba Peace’a. Nadchodzący dramat wyreżyseruje Chiwetel Ejiofor na podstawie własnego scenariusza.

Cabello to wielokrotnie nagradzana piosenkarka i autorka tekstów. Jej solowa twórczość obejmuje światowy hit Havana [feat. Young Thug], co przyniosło jej status Diamentu RIAA i miliardy streamów. Przed rozpoczęciem kariery solowej Cabello zasłynęła jako członek popularnej dziewczęcej grupy Fifth Harmony. Podczas swojej artystycznej podróży współpracowała z różnymi artystami, od Eda Sheerana po Shawna Mendesa i Machine Gun Kelly. W 2021 roku Cabello zagrał główną rolę w muzycznej adaptacji Kopciuszka Kay Cannon w Prime Video.

Adaptacja bestsellerowej biografii

studia Amazona

Rob Peace opowiada historię Roberta Peace’a (w tej roli Jay Will), młodego mężczyzny dorastającego w rejonie Newark, gdzie przemoc jest powszechna. Robert miał wybitną karierę akademicką, ukończył Yale ze stopniem naukowym z biofizyki molekularnej i biochemii, które uzyskał dzięki stypendium. W tym samym czasie zarabiał tysiące dolarów na sprzedaży marihuany. Niestety incydent związany z narkotykami zakończył nagle jego życie w 2011 roku.

Film jest adaptacją bestsellerowej biografii Jeffa Hobbsa „Krótkie i tragiczne życie Roberta Peace: genialny młody człowiek, który opuścił Newark dla Ivy League”. Camila Cabello jest najnowszym członkiem obsady i dołączy do obsady wraz z Mary J. Blige i Chiwetelem Ejioforem. W filmie aktorka gra Nayę, studentkę Yale i koleżankę Peace’a z klasy. Blige i Chiwetel Ejiofor wcielają się odpowiednio w matkę i ojca Peace’a.

Piosenkarka i aktorka ma w swoim kącie bogactwo talentów. Jay Will miał niedawno udaną rolę w serialu Taylora Sheridana Tulsa King. Blige i Ejiofor są także nominowanymi do Oscara. Blige była nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki drugoplanowej i najlepszej oryginalnej piosenki w filmie Mudbound, a Ejiofor był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za film 12 Years a Slave.

Czytaj także  A Christmas Story Członkowie obsady mogą kupić dom Ralphiego

Film, wyreżyserowany przez Antoine’a Fuqua, został wyprodukowany przez Rebeccę Hobbs, Kat Samick, Andreę Calderwood, Jeffreya Sorosa, Simona Horsmana oraz Alexa Kurtzmana i Jenny Lumet. Producentami wykonawczymi projektu są Mary J. Blige, Luke Rodgers i Morgan Earnest z LAMF, Jeff Skoll i Robert Kessel z Participant, Jamin O’Brien i Bruce Evans z 25 Stories.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *