Pływanie dla dorosłych/FX

Fani dokonali wyboru, kto powinien zostać obsadzony w roli nowego Ricka i Morty’ego po decyzji Adult Swim o zerwaniu więzi ze współtwórcą i aktorem głosowym Justinem Roilandem. Chociaż zgłoszono kilka sugestii, dwa nazwiska znajdują się na szczycie stosu: w Filadelfii zawsze jest słonecznie, para Danny DeVito i Charlie Day.

Danny DeVito i Charlie Day są zdecydowanie jednymi z najbardziej uwielbianych duetów na ekranie wszechczasów dzięki rolom Charliego Kelly’ego i Franka Reynoldsa w przebojowym, długo emitowanym sitcomie W Filadelfii zawsze jest słonecznie. I szczerze mówiąc, naprawdę nietrudno sobie wyobrazić, jak dobrze byliby w rolach Ricka i Morty’ego.

Ponieważ Justin Roiland zniknął z obrazu Ricka i Morty’ego i potwierdzono, że role tytułowe zostaną przekształcone, fani mają również inne pomysły na to, kto powinien przejąć autodestrukcyjny szalony naukowiec i jego potulny wnuk.

Rick & Morty będzie kontynuowany co najmniej do sezonu 10

rick i morty Pływanie dla dorosłych

Justin Roiland został niedawno oskarżony i aresztowany za przestępstwo pobicia domowego i bezprawne uwięzienie w hrabstwie Orange w Kalifornii, po oskarżeniach ze strony bezimiennej kobiety, z którą podobno Roiland się spotykał. W następstwie tych problemów prawnych aktor głosowy, scenarzysta i współtwórca Ricka i Morty’ego został teraz usunięty przez studio Adult Swim, które wydało następujące oświadczenie.

„Adult Swim zakończył współpracę z Justinem Roilandem” – poinformowało studio o decyzji o zerwaniu więzi z Roilandem. „Rick i Morty będą kontynuowane. Utalentowana i oddana ekipa ciężko pracuje nad sezonem 7”.

Od tego czasu doniesienia potwierdziły, że tytułowe role Ricka i Morty’ego, role, które Roiland wypowiedział od początku serialu w 2013 roku, zostaną przekształcone i że przygody Ricka i Morty’ego będą trwały co najmniej do sezonu 10. „Źródła mówią Rick and Morty będzie kontynuowany, a role głosowe Roilanda zostaną zmienione” – ujawniły raporty. „Chociaż Roiland zawsze będzie uznawany za współtwórcę, inny współtwórca, Dan Harmon, będzie teraz samotnym showrunnerem. Program jest zamknięty przez sezon 10.

Czytaj także  Incel jest największym złoczyńcą 2022 roku

Szósty sezon Ricka i Morty’ego został wyemitowany pod koniec zeszłego roku i zakończył się w grudniu, i po raz kolejny śledzi Ricka Sancheza i Morty’ego Smitha, którzy wyruszają na wszelkiego rodzaju międzywymiarowe przygody. Siódmy sezon Rick and Morty jest obecnie w fazie rozwoju i ma zadebiutować w 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *