Rian Johnson wydaje się być królem zagadek w 2023 roku. Po sukcesie jego filmu Netflix Glass Onion: A Knives Out Mystery, nowy serial Johnsona, Poker Face, również rozpoczął się od świetnego startu. Seria Peacock zadebiutowała z doskonałą 100% aprobatą na Rotten Tomatoes, a jeśli oglądalność jest równie wysoka, są szanse, że serial będzie dostępny przez jakiś czas. Johnson powiedział już, że ma nadzieję, że serial obejmie kilka sezonów, wyjaśniając, że nie jest to ograniczone zaangażowanie w serii.

W międzyczasie Johnson przygotowuje się również do nakręcenia trzeciej części serii Knives Out. Niektórzy fani mogą się zastanawiać, czy jest szansa, że ​​jej postać Poker Face, Charlie Cale, może pewnego dnia spotkać się z Benoit Blanc Daniela Craiga w potencjalnym crossoverze. To pytanie zostało zadane Johnsonowi w nowym wywiadzie dla ScreenRant, a jak wyjaśnia reżyser, biorąc pod uwagę, że występ Lyonne w Glass Onion technicznie potwierdził, że jest gwiazdą fikcyjnego serialu Poker Face, nie może to być tak proste, jak posiadanie Charliego i Benoit spotykają się. Jednak te dwie historie mogą nadal uznawać się nawzajem na inne sposoby.

„Cóż, chcesz usłyszeć pokręconą sieć? Spróbuj to rozplątać. Jest Nataszą, ponieważ jest w swojej przyczepie na planie Poker Face. Jeśli spojrzysz na jej przeszłość, to jest jej przyczepa. Jest pomiędzy ujęciami, kiedy my” ponownie nakręciłem Poker Face. Po prostu powiedziałem: „Włącz szybko Zoom i zrób to”. Więc nie mam pojęcia, jak to rozwiązujesz. Myślę, że w uniwersum Glass Onion Poker Face to serial, który jest kręcony. Być może będę miał odcinek Poker Face w tle w następnej tajemnicy Benoit Blanc ”.

Czy twarz pokera zostanie odnowiona?

Natasha Lyonne w domu opieki w serialu Rian Johnson Peacock Poker Face 2023 Paw

Jest zbyt wcześnie, aby wiedzieć, jaka jest oglądalność Poker Face, ponieważ serial dopiero debiutuje na Peacock. Jednak biorąc pod uwagę zaangażowanie Johnsona i Lyonne, w połączeniu z dobrymi recenzjami, program powinien wzbudzić duże zainteresowanie fanów. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy jest tu wystarczająco dużo, aby odnowić serię na sezon 2 w Peacock, a NBCUniversal może w końcu czekać, aż każdy odcinek zostanie wydany przed podjęciem tej decyzji.

Czytaj także  Jonathan Bennett ma nadzieję na ponowne spotkanie na ekranie z Lindsay Lohan, współpracowniczką Mean Girls

Poker Face jest teraz transmitowany na Peacock, a jego pierwsze cztery odcinki są już dostępne do obejrzenia. Jest jeszcze sześć odcinków, które składają się na sezon pierwszego roku i będą one wydawane co tydzień w każdy czwartek, aż do finału. W międzyczasie możesz obejrzeć najnowszą przygodę Benoit Blanc, przesyłając strumieniowo Glass Onion: A Knives Out Mystery w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *