Krzyczeć! Studia

Chociaż Better Call Saul może być ukończony, Rhea Seehorn nie skończyła współpracować z Vincem Gilliganem. Kończąc szósty i ostatni sezon w zeszłym roku, Better Call Saul został opracowany przez twórcę Breaking Bad, Vince’a Gilligana, wraz z Peterem Gouldem. Wraz z Bobem Odenkirkiem jako Saulem Goodmanem, w serialu wystąpił Seehorn jako Kim Wexler, postać, którą niektórzy powiedzieliby, że była prawdziwym MVP serialu. Ta rola przyniosła Seehorn nominację do nagrody Emmy w zeszłym roku i będzie miała jeszcze jedną szansę na wygraną, ponieważ druga połowa sezonu 6 kwalifikuje się do tegorocznej ceremonii.

Jeśli chodzi o dalsze losy Seehorn, doniesiono, że obejmie główną rolę w nowej serii stworzonej przez Gilligana. Niewiele zostało ujawnionych na temat serialu, poza tym, że został opisany jako serial science-fiction. Podczas pobytu w Sundance Seehorn został zapytany o to, co ma nadejść, i drażnił się z nadchodzącym serialem Gilligana. Powtarza, że ​​nie może ujawnić żadnych nowych informacji na temat serialu, poza tym, że może potwierdzić, że nie jest on powiązany z Breaking Bad i Better Call Saul, osadzonymi w zupełnie nowym wszechświecie. Jak mówi Seehorn w materiale wideo udostępnionym online:

„Jestem podekscytowany, że wkrótce zacznę nową serię Vince’a Gilligana. To będzie na Apple i nie mogę ci nic o tym powiedzieć. To nie jest powiązane (z Breaking Bad), w ogóle”.

Rhea Seehorn jest skończona jako Kim Wexler… Na razie

Zadzwoń do Saula Kim Wexler Rhea Seehorn AMC

Seehorn może grać zupełnie inną postać, ale fani Better Call Saul nadal będą podekscytowani widząc, jak aktorka ponownie współpracuje z Gilliganem. Apple TV+ wykazało również duże zaufanie do serialu, zamawiając dwa sezony przed rozpoczęciem produkcji. Producentami wykonawczymi serialu będą Gilligan, Jeff Forst i Diane Mercer, a Jenn Carroll z Gilligan’s High Bridge Productions zajmie się produkcją.

Czytaj także  WandaVision Spin-Off: Agatha: Coven of Chaos' Premiere Date is Uncertain

Gilligan i współtwórca Better Call Saul, Peter Gould, powiedzieli, że chcą zrobić sobie przerwę od świata Breaking Bad, aby skupić się na opowiadaniu nowych rodzajów historii. Powiedziawszy to, nie zamknęli całkowicie drzwi do ponownego odwiedzenia tego wszechświata, nawet jeśli nie ma aktywnych planów, aby to się stało w najbliższym czasie. Zawsze jest możliwe, że pewnego dnia fani ponownie zobaczą Kim, nawet jeśli nie nastąpi to w najbliższej przyszłości, biorąc pod uwagę plany Seehorna z Gilliganem.

„Wiesz, Peter i Vince powiedzieli publicznie, że chociaż uważają, że istnieją historie, w tym moja, które warto opowiadać, to chcą odejść od tej serii na chwilę” – powiedział Seehorn Deadline w zeszłym roku . „Więc to wszystko, co mogę o tym powiedzieć. Musiałbyś zapytać ich o szczegóły poza tym. Nikt nie jest nieśmiały, ale jestem również bardzo wdzięczny, że oni i fani czują, że istnieje elipsa do tego, kim jest Kim i kim był Kim”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *