Lionsgate

Filmy Johna Wicka mają długą historię z psami, a większość życia tytułowego bohatera jako zabójcy w filmach została zainicjowana śmiercią szczeniaka kupionego dla niego przez jego zmarłą żonę. Teraz John Wick 4 jest już prawie tutaj i podobnie jak inne filmy z serii, jest w nim mnóstwo akcji z psami. W rzeczywistości reżyser Chad Stahelski niedawno powiedział Colliderowi, że nowy pies z bloku będzie miał dużą rolę do odegrania w najnowszej odsłonie sagi Johna Wicka, co oznaczało, że dużo pracy włożono w szkolenie czworonożnych przyjaciół.

„Więc to [new] charakter psa to ona, ale mieliśmy, zobaczmy, trzy samice i dwa samce, które tworzyły jednego psa razem, w zależności od tego, jaki był wyczyn kaskaderski, knebel lub gra aktorska. Tym razem wiele się nauczyliśmy od poprzedniego razu, ale chcieliśmy trochę więcej od tego w sprawach specjalistycznych. Mieliśmy psa, myślę, że to było nieco ponad pięć miesięcy, do pracy z obsadą i kaskaderami. To po prostu wtedy, gdy wprowadzasz zespoły kaskaderów, a my mamy różne zespoły kaskaderów na tym, ponieważ jest o wiele większy, pies jest jak przyjaciele. Musisz poznać swoich przyjaciół. Aby więc pies był bardzo zabawny, bezpieczny i miał pewność siebie tak jak człowiek, muszą spędzać czas z każdym kaskaderem. Musieliśmy więc zmieniać się co godzinę. Jeden z naszych 10 głównych kaskaderów z zespołu chodził i grał. To była jego praca. Musiał iść pobawić się z psami, być atakowanym przez psy i grać we frisbee z psem. Więc przyzwyczajasz się do naszego psiego przyjaciela, a potem tak zaczęliśmy nad tym pracować”.

Czy John Wick 5 nadal powstanie?

John-Wick-Rozdział-4-zwiastun Lionsgate

Pierwotny plan kontynuacji Johna Wicka zakładał wspólne sfilmowanie rozdziałów 4 i 5, ale gdzieś pośrodku wszystkiego, co wydarzyło się w Hollywood w ciągu ostatnich dwóch lat, porzucono ten pomysł, aby mieć pewność, że John Wick 4 zostanie wydany w rozsądnym czasie. ramy czasowe. Jednak Stahelski z pewnością spodziewa się, że w najbliższej przyszłości będzie mógł przenieść Johna Wicka 5 na ekrany, a ostatnio skomentował, że kiedy to nastąpi, wszyscy będą musieli „stać się lepsi”. Powiedział:

Czytaj także  Hugh Jackman wyjaśnia, dlaczego powraca jako Logan w Deadpool 3

„Keanu musi się poprawić. Mówię, że musi poprawić się w Johnie Wicku. Musi się rozwinąć, musi poprawić się w sztukach walki. Musi stać się lepszy pod każdym względem. Keanu robi nunczako w tym filmie, co widzieliście w zwiastunie. Keanu spędził miesiące ogłuszając się, doskonaląc się w nunchaku. Oburęczny, prawa ręka, lewa ręka, strzelając z pistoletu. Ten pieprzony facet jest w tym świetny. Zaczyna się ode mnie. Więc jeśli chcesz lepszego Johna Wicka 5, muszę się poprawić. Muszę nauczyć się kilku sztuczek jako reżyser, muszę wypróbować nowe obiektywy. Muszę nauczyć się montować. Muszę nauczyć się strzelać. lepiej. Muszę nauczyć się lepiej rozmawiać z moją obsadą. Muszę być w stanie wychodzić na spotkania i lepiej obsadzać moje filmy, aby pozyskać najlepszych aktorów, jakich potrafię ”.

John Wick 4 ukaże się w marcu 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *