Lucasfilm spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Internet nie kocha nic bardziej niż rozpowszechnianie plotek o niektórych filmach i programach telewizyjnych, które mają problemy za kulisami. Teraz wygląda na to, że Indiana Jones 5 to najnowsza produkcja, która została trafiona wieloma raportami, że pokazy testowe łabędziego śpiewu Harrisona Forda jako nieustraszonego archeologa były „zdecydowanie negatywne”. Jednak reżyser James Mangold odniósł się do plotek o rozczarowaniu, obalając całą sprawę, mówiąc po prostu, że nie było nawet żadnych pokazów filmu.

Indiana Jones 5 wciąż nie ma oficjalnego tytułu, a fani wciąż czekają na jakikolwiek zwiastun filmu. Po kilkukrotnym opóźnieniu z powodu Covid, kontuzji Harrisona Forda na planie i ogólnego tasowania planu premiery przez Disneya, wiele osób martwiło się, co dokładnie dzieje się z ostatnim filmem Forda o Indianie Jonesie. Należy jednak pamiętać, że Top Gun: Maverick miał wiele długich opóźnień i zobacz, co się tam wydarzyło.

Odpowiadając na kilka postów na Twitterze, Mangold nie tylko obalił historie o widzach testowych, którzy nienawidzą filmu, ale także podwoił zobowiązanie, że Indiana Jones nie zostanie zastąpiony przez postać kobiecą, a nawet przez kogokolwiek innego. W swojej najdłuższej odpowiedzi powiedział:

„Cóż, Paulo, to od ciebie zależy, komu wierzysz – anonimowemu trollowi o imieniu „mieszkaniec piwnicy” i „kogut zagłady” czy rzeczywistemu reżyserowi filmu. Nikt nigdy nie zastąpi Indiany Jonesa. Nie w żadnym skrypcie. Nie w żadnym cięciu. Nigdy nie dyskutowano.

Możesz zobaczyć to i odpowiedzi Mangolda poniżej.

Jak Indiana Jones 5 zakończy przygodę bohatera?

Sylwetka Indiany Jonesa 5 Lucasfilm spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jest coś w świadomości, że postać już nie powróci, co sprawia, że ​​zakończenie filmu musi być zarówno satysfakcjonujące, jak i dać bohaterowi odpowiedni finał. Jeśli chodzi o ostateczny występ Harrisona Forda jako Indiany Jonesa, pojawia się pytanie, jak dokładnie film dopełni historię jednego z największych poszukiwaczy przygód, jakie kiedykolwiek wyprodukowało kino.

Czytaj także  Movie Stars Are De-Aged in 85% of Movies According to VFX Executive

Oczywiście na razie nie ma na to odpowiedzi, ponieważ fani wciąż czekają na jakiekolwiek materiały z Indiany Jonesa 5. Chociaż krążyły plotki o podróżach w czasie, odmładzaniu Forda i wielu bardziej skomplikowanych teoriach, gdzie Jones „Ostateczna przygoda może go zabrać, jedyną rzeczą, która wydaje się pewna, jest to, że nikt nie powinien oczekiwać, że ktoś wejdzie do jego fedory, gdy już odejdzie.

Najważniejsze, co musi zrobić Indiana Jones 5, to dać kinomanom film, który przedstawił tę postać w 1981 roku. Podczas gdy oryginalne kontynuacje pozostają jednymi z najbardziej lubianych filmów pokolenia, spóźniony Indiana Jones i Królestwo kryształu Czaszka była hitem kasowym, ale nie udało jej się zadowolić publiczności, mimo że krytycy przyznali jej przyzwoitą ocenę 78%. Czy Indiana Jones 5 zdoła przywrócić magię do serii w jej ostatniej odsłonie? Jeśli James Mangold ma rację, odpowiedź powinna brzmieć „tak”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *